Home » Pensjonaty » Pensjonat Pegaz od: 45zł do: 90zł

Pensjonat Pegaz Pensjonat Pegaz

Pensjonat Pegaz to miejsce, które składa się z dwóch budynków, usytuowanych na wysokości 804 m n.p.m. w górnej części Karpacza. Obiekty te wspaniale wpisują się w malowniczy krajobraz gór. Położenie pensjonatu jest idealne, gdyż znajduje się w pobliżu węzła szlaków turystycznych, Parku Wodnego Tropikana w Hotelu Gołębiewski, biegowej trasy narciarskiej, Kompleksu Narciarskiego Kopa oraz wyciągu Biały Jar-Winterpol. Dodatkowo, w okolicy można skorzystać z orczykowych wyciągów narciarskich.

Pensjonat Pegaz oferuje swoje usługi przez cały rok. Wszystkie pokoje są wyposażone w pełen węzeł sanitarny, telewizję satelitarną, telefon, radio, meble hotelowe oraz bezprzewodowy internet. Goście mogą również skosztować smacznych, domowych posiłków, które są serwowane w sali jadalnianej, połączonej z barkiem.

Ponadto, w pensjonacie można skorzystać z różnych atrakcji, takich jak bilard, tenis stołowy, solarium, masaże klasyczne, orientalne oraz zabiegi rehabilitacyjne. Istnieje również możliwość skorzystania z sali konferencyjnej, która pomieści 80 osób i jest wyposażona w rzutnik, ekrany, tablice, telewizor oraz bezprzewodowy internet. Pensjonat Pegaz specjalizuje się w organizowaniu szkoleń, kursów oraz konferencji.

Dodatkowo, pensjonat oferuje organizację bankietów, kolacji grilowych oraz innych imprez okolicznościowych. Na każdy sezon przygotowane są atrakcyjne pakiety cenowe dla gości. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Pegaz

location_on Adres:

Ul. Karkonoska 17, 58-540 Karpacz

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757619264

phone 757619264

insert_linkwww.pegaz.karpacz.pl

Ilość miejsc: 75