Home » Pensjonaty » Pensjonat Paulinka od: 30zł do: 90zł

Pensjonat Paulinka Pensjonat Paulinka

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do spędzenia wolnego czasu nad Soliną. Chcielibyśmy, aby nasz obiekt w pełni zaspokoił oczekiwania wszystkich gości, a my jako właściciele dokładamy wszelkich starań, aby Państwa czas spędzony nad bieszczadzkim morzem dostarczył wiele niezapomnianych chwil i wrażeń. Mamy nadzieję, że za rok znów się tu spotkamy.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zainteresuje Was. Pragniemy nadmienić, że wielu zadowolonych gości wypowiada się w samych superlatywach o naszym obiekcie. Wręcz wracają tu co roku, co dla nas jest najlepszą rekomendacją. Dlatego też chcielibyśmy, aby Państwa pobyt stał się niezapomnianym przeżyciem.

Zapewniamy Państwa, że nasz obiekt oferuje wiele atrakcji i udogodnień. Możecie Państwo skorzystać z różnorodnych form aktywnego wypoczynku, jak również zrelaksować się i cieszyć pięknymi widokami. Zapewniamy wysoki standard obsługi oraz komfortowe warunki pobytu. Nasza lokalizacja nad jeziorem Solińskim gwarantuje unikalne doświadczenia i niezapomniane wspomnienia.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu i doświadczenia niepowtarzalnej atmosfery nad Soliną. Z pewnością będziecie Państwo zadowoleni z wyboru i z chęcią będziecie do nas wracać.

Do zobaczenia nad Soliną!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Paulinka

location_on Adres:

Solina - Jawor, 36-612 Solina

woj. , Polska

phone 609126848

phone 609126848

insert_linkwww.pensjonat-paulinka.pl

Ilość miejsc: 32