Home » Pensjonaty » Pensjonat Orłówka od: 170zł do: 450zł

Pensjonat Orłówka Pensjonat Orłówka

Zapraszamy do naszego pensjonatu „Orłówka”, który znajduje się w Kościelisku, 4 km od centrum Zakopanego i 2 km od wyciągu narciarskiego „Szymoszkowa”. Atrakcyjne położenie w sercu malowniczych Tatr jest ogromną zaletą tego miejsca, a widok na Giewont i panoramę Tatr z każdego apartamentu dostarcza wyjątkowych wrażeń.

Wypoczynkowy charakter „Orłówki” podkreśla lokalizacja – dom stoi na cichej i spokojnej ulicy Nędzy Kubińca i jest doskonałą bazą wypadową dla entuzjastów turystyki i sportów o każdej porze roku. Znajdą tu dla siebie miejsce zarówno zwolennicy aktywnego wypoczynku, jak i osoby rozkochane w spacerach po malowniczych dolinach tatrzańskich. Do dyspozycji naszych gości jest duży parking na terenie posesji.

„Orłówka” to 9 kompleksowo wyposażonych apartamentów z dostępem do sieci Wi-Fi, każdy przeznaczony dla czterech osób. Drewniane meble, pastelowe zasłony, zdjęcia zakopiańskiego artysty fotografika Roberta Gąsienicy zdobiące wnętrza stwarzają ciepłą atmosferę. Wystrój pokoi sprzyja relaksowi, a nowoczesne wyposażenie stwarza możliwości do komfortowego spędzania wolnego czasu. Naszym priorytetem jest dbałość o czystość i higienę pensjonatu.

Do dyspozycji gości jest sypialnia, salon z aneksem kuchennym i łazienką oraz zamykane szafki na narty.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Orłówka

location_on Adres:

ul. Nędzy Kubińca 75, 34-511 Kościelisko

woj. Małopolskie, Polska

phone 600354685

phone 600354685

insert_linkwww.orlowka.pl

Ilość miejsc: 36