Home » Pensjonaty » Pensjonat Na Skrzynce od: 600zł do: 700zł

Pensjonat Na Skrzynce Pensjonat Na Skrzynce

Szukasz miejsca na spokojny wypoczynek, z dala od miejskiego zgiełku? Pragniesz spędzić swój urlop na łonie natury, w sercu powidzkich lasów? Całoroczny Pensjonat na Skrzynce z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Oferujemy Państwu wynajem ekologicznego domu z drewnianych bali, położonego we wsi Skrzynka, nad jeziorem Powidzkim – największym i najczystszym w Wielkopolsce. Pensjonat leży na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego i Powidzko – Bieniszewskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

W okolicy pensjonatu istnieje duże prawdopodobieństwo zaobserwowania zwierzyny leśnej jak i różnorakiego ptactwa lądowego i wodnego. Jest to wspaniałe miejsce na polowania z kamerą lub aparatem fotograficznym.

Istnieją tu również wspaniałe warunki do wędkowania, uprawiania sportów wodnych takich jak żeglarstwo, windsurfing, kajakarstwo. Odległość od domu do dzikiej plaży to około 400m. Piękna okolica zachęca do zwiedzania pieszo lub rowerem- istnieje gęsta sieć ścieżek rowerowych wokół jeziora. Jesienią lasy obfitują w bogactwo grzybów.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Na Skrzynce

location_on Adres:

Skrzynka 33, 62-402 Powidz

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 501781818

phone 501781818

insert_linkwww.powidz.com.pl

Ilość miejsc: 15