Home » Pensjonaty » Pensjonat Na Białej od: 75zł do: 85zł

Pensjonat Na Białej Pensjonat Na Białej

Zapraszam Państwa do nowego obiektu, który jest otwarty całorocznie ” Dom wypoczynkowy na Białej ” przy ul. Biała 5 w Rewalu. Dom wypoczynkowy znajduje się w bardzo cichej i spokojnej okolicy w odległości ok. 60m od morza Bałtyckiego. Dookoła otoczony jest piękną zielenią.

W okolicy obiektu znajduje się stołówka (ok.100m), wesołe miasteczko (ok. 100m), przepiękna mała promenada Sikorskiego oraz nastrojowa i bardzo zadbana ul. Klifowa wzdłuż wysokiego brzegu (ok. 20m n.p.m.) z kilkoma punktami widokowymi. Wzdłuż wybrzeża usytuowane są liczne sklepiki z pamiątkami, restauracje, puby, bary i wiele innych atrakcji, które nie pozwolą Państwu zapomnieć o czasie spędzonym w Rewalu.

Oferujemy Państwu 11- pokoi dwuosobowych z możliwością jednej dostawki. W tym 6 – pokoi z balkonami i 5 – pokoi z dużym tarasem. W każdym pokoju znajduje się łazienka z WC, prysznicem i umywalką. Kuchnia ogólnodostępna w pełni wyposażona. Na terenie domu wypoczynkowego znajduje się parking. Cały obiekt jest ogrodzony.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Na Białej

location_on Adres:

ul. Biała 5, 72-344 Rewal

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 604229722

phone 668515284

insert_linkwww.nabialej.pl

Ilość miejsc: 22