Home » Pensjonaty » Pensjonat Modrys.pl od: 45zł do: 75zł

Pensjonat Modrys.pl Pensjonat Modrys.pl

Nasz pensjonat znajduje się w malowniczej miejscowości Zawoja, u podnóża Babiej Góry – najwyższego szczytu Beskidów. Z okien naszego pensjonatu rozciąga się niezapomniany widok na tę majestatyczną górę, która dosłownie jest na wyciągnięcie ręki. Nasz dom jest idealnym miejscem na pobyt przez cały rok. W odległości zaledwie 5 minut spacerem znajduje się największy kompleks wyciągów narciarskich w Zawoi Czatoży.

Dzięki naszemu usytuowaniu w bezpośrednim sąsiedztwie Babiogórskiego Parku Narodowego i wyciągów narciarskich w Zawoi Czatoży, nasi goście mają mnóstwo możliwości spędzenia wolnego czasu. W pobliżu znajduje się Dyrekcja BPN, gdzie można zobaczyć ciekawą wystawę przyrodniczą, a także Skansen budownictwa babiogórskiego. Nie brakuje również dużych węzłów szlaków turystycznych prowadzących na Babią Górę. Jeśli chodzi o gastronomię, w okolicy znajdują się pizzerie oraz karczmy serwujące regionalne dania.

Dzięki swojemu centralnemu położeniu w Beskidach, Zawoja stanowi doskonałą bazę wypadową do najciekawszych miejsc w Małopolsce, takich jak Wadowice czy Pieniny. Jest również świetnym punktem startowym do wycieczek na Słowację, gdzie można odwiedzić termalne wody i piękne zamki. Dla osób poszukujących ciszy i odpoczynku od codziennego zgiełku, w Babiogórskim Parku Narodowym dostępnych jest kilkanaście malowniczych ścieżek spacerowych.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat atrakcji w Zawoi i okolicach, zapraszamy do zakładki „ATRAKCJE” na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do Zawoi!

Agnieszka i Wojciech Trybała

Dla grup zorganizowanych oferujemy wiele atrakcji, takich jak bezpłatna opieka animatora, bezpłatny pobyt kadry wychowawczej, organizację zabaw świetlicowych i terenowych, a także organizację pieszych wycieczek krajoznawczych i wycieczek autokarowych. Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Modrys.pl

location_on Adres:

Zawoja 2528, 34-222 Zawoja

woj. Małopolskie, Polska

phone 692342157

phone 883313773

insert_linkmodrys.pl

Ilość miejsc: 48