Home » Pensjonaty » Pensjonat Martynka od: 40zł do: 70zł

Pensjonat Martynka Pensjonat Martynka

Zapraszamy do naszego całorocznego domku (ogrzewanego), położonego na jurze w Poraju, blisko zalewu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Dogodna lokalizacja, apartamenty i pokoje w Poraju to atuty dla turystów pieszych i rowerowych, którzy chcą odkrywać szlaki na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Do dyspozycji naszych gości mamy 5 apartamentów (4-5 osobowych) z niezależnymi wejściami, mieszczących się na parterze, oraz 3 pokoje 3-osobowe i 4 pokoje 2-osobowe z dostawkami na piętrze. Każdy pokój ma swoją łazienkę. Na piętrze znajduje się również kuchnia, którą goście mogą wykorzystać.

Oferujemy również oświetlony i zamykany parking oraz wypożyczalnię rowerów. Na terenie obiektu znajduje się piaskownica dla dzieci, huśtawki, ławy góralskie i grill. Dla pracowników firm wykonujących prace w okolicach Częstochowy i na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej oferujemy również noclegi.

Posiadamy także salkę konferencyjną, która może pomieścić 40-50 osób. Jest wyposażona w projektor multimedialny, tablice magnetyczne i różne akcesoria prezentacyjne.

Na antresoli znajduje się również stół bilardowy, który jest dostępny dla naszych gości.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Martynka

location_on Adres:

ul. Sąsiedzka 34, 42-311 Żarki Letnisko

woj. Śląskie, Polska

phone 343146747

phone 502360272

insert_linkwww.jura.turist.pl/stepien

Ilość miejsc: 42