Home » Pensjonaty » Pensjonat Margo od: 210zł do: 420zł

Pensjonat Margo Pensjonat Margo

Oferujemy Państwu możliwość spędzenia urlopu w naszych apartamentach. Przez cały rok naszym Gościom zapewniamy bardzo dobre warunki zakwaterowania oraz ciszę i spokój wynikające z usytuowania naszego centrum na skraju Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Apartamenty W letnie wakacje zapraszamy na kąpiele morskie. Jesień i wiosna to wzmożona zawartość jodu w powietrzu – raj dla osób z problemami dróg oddechowych. Zima stwarza możliwość jazdy na nartach nad brzegiem morza.

Oferujemy 3-, 4- lub 6-osobowe apartamenty. Każdy apartament posiada lodówkę, czajnik elektryczny, telewizor, własną łazienkę oraz balkon od strony południowej lub wyjście do ogródka.

Wypoczynek Pamiętamy także o dzieciach. Centrum Margo znajduje się na ogrodzonym i zamkniętym terenie. Dzieci mają tu dużo przestrzeni na gry, zabawy lub jazdę na rowerze. Posiadamy własny plac zabaw oraz boisko sportowe.

Wakacje Dorosłym także zapewniamy atrakcje. Do dyspozycji oddajemy miejsca na ognisko, stanowiska do grillowania. Naszym ” ostatnim dzieckiem „, znajdującym się na terenie ośrodka, które zostało uruchomione w ubiegłym roku jest restauracja ” Lawendowy Zakątek”, w której oferujemy naszym gościom wspaniałą polską i włoską kuchnię.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Margo

location_on Adres:

ul. Wczasowa 197, 84-105 Karwia

woj. Pomorskie, Polska

phone 586735747

phone 502070763

insert_linkpensjonatmargo.pl

Ilość miejsc: 40