Home » Pensjonaty » Pensjonat Jaszczurówka od: 60zł do: 75zł

Pensjonat Jaszczurówka Pensjonat Jaszczurówka

Pensjonat i Restauracja „Jaszczurówka” to nowoczesny obiekt, który nawiązuje do tradycyjnej architektury gdańskiej. Jest on przytulny i elegancki, co sprawia, że goście czują się tu komfortowo. Otwarty w 1000-lecie miasta Gdańska w 1997 roku, zdobył popularność i uznanie wśród odwiedzających. Zlokalizowany jest w Oliwskim Parku Krajobrazowym, na trasie Gdańsk-Wrzeszcz – Lotnisko, co zapewnia szybki dojazd do wszystkich miejsc Trójmiasta.

Uprzejma i profesjonalna obsługa gwarantuje miłą i domową atmosferę dla 50 gości w barze-restauracji. Ponadto, obiekt oferuje 12 pokoi o bardzo wysokim standardzie, w których można zakwaterować 2 lub 3 osoby. Każdy pokój wyposażony jest w telewizję kablową, telefon z budzikiem oraz elegancką łazienkę.

Dzięki swojej lokalizacji i wysokiemu standardowi, pensjonat i restauracja „Jaszczurówka” stanowi idealne miejsce zarówno dla podróżujących służbowo, jak i dla turystów odwiedzających Trójmiasto. Goście mogą cieszyć się pięknymi widokami Oliwskiego Parku Krajobrazowego oraz korzystać z dogodnego dojazdu do najważniejszych atrakcji miasta.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Jaszczurówka

location_on Adres:

ul.Podkarpacka 11, 80-292 Gdańsk

woj. Pomorskie, Polska

phone 583426080

phone 583426080

insert_linkjaszczurowka.smacznego.com.pl

Ilość miejsc: 12