Home » Agroturystyka » Pensjonat Jaśko od: 80zł do: 98zł

Pensjonat Jaśko Pensjonat Jaśko

PENSJONAT JAŚKO to gospodarstwo agroturystyczne zlokalizowane w małej wsi Gołańcz Pomorska, w województwie zachodnio-pomorskim. Położone na trasie Trzebiatów (8 km) – Kołobrzeg (19 km), nasze gospodarstwo ma na celu zapewnienie kontaktu z naturą oraz relaksu na łonie przyrody, jazdy konnej i nauki obcowania z końmi i innymi zwierzętami domowymi. W naszym przytulnym domu gościnnym możesz spędzić wolny czas w rodzinnej atmosferze, delektując się pysznymi, domowymi wyrobami prawdziwej wiejskiej kuchni, przygotowywanymi z produktów pochodzących z naszego gospodarstwa.

Nasz pensjonat oferuje pokoje dwuosobowe i czteroosobowe z łazienkami. W cenie pobytu zapewniamy całodzienne wyżywienie oparte na kuchni polskiej i bioproduktach. Dodatkowo, możesz nauczyć się jeździć konno, obsługiwać i opiekować się końmi. Dla zaawansowanych jeźdźców oferujemy jazdy konne w ogrodzonym terenie lub na wolnym terenie, do dwóch godzin dziennie. Dla początkujących organizujemy dwie lekcje jazdy konnej. Możemy również zorganizować grupowe wycieczki konne, na przykład nad jezioro Resko.

Nasz pensjonat jest wyposażony w radio, telewizję, telewizję satelitarną, telefon i telefony komórkowe. Dodatkowo, oferujemy wieczorne ogniska, możliwość przyjazdu z własnym koniem lub psem, wypożyczanie rowerów oraz przejażdżki bryczką. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Jaśko

location_on Adres:

Gołańcz Pomorska 34, 72-332 Gołańcz

woj. , Polska

phone 913861733

phone 502383132

insert_linkwww.agrowakacje.izet.pl

Ilość miejsc: 14