Home » Pensjonaty » Pensjonat ISKRA od: 45zł do: 60zł

Pensjonat ISKRA Pensjonat ISKRA

W Sztumskim Polu – uroczej, pomorskiej wsi położonej na terenie Krainy Dolnego Powiśla – powstała Stadnina Koni oraz Pensjonat ISKRA. Wyglądając przez okna naszych pokoi oczom ukaże się iście sielski widok – błękit nieba oraz zieleń otaczających nas pastwisk i lasów. Gdy nacieszymy już zmysł wzroku malowniczym pejzażem pora dostarczyć miłych impulsów dla naszego ucha – ciszę i spokój wypełnia śpiew ptaków, szum wiatru oraz przyjemne rżenie koni. Wszystko to wprowadza w radosny nastrój i pozostaje na długo w pamięci naszych gości.

W ISKRZE każdy znajdzie coś dla siebie. Od nauki jazdy konnej z instruktorem, przez wycieczki piesze, rowerowe lub wozem konnym po pięknej, bogatej w widoki i dziką zwierzynę okolicy, do biesiadowania przy ognisku lub grillu w drewnianym patio z bala. Oferujemy aktywny wypoczynek, ale również spokojne leżakowanie pod gruszą.

Prawdziwa polska wieś to nie tylko widoki, ale również doskonała, syta kuchnia. Zajadanie się naszymi specjałami – tradycyjnymi potrawami znanymi od dziada pra-dziada – przysporzy wszystkim nie lada humoru. Wypiekamy chleb metodą tradycyjną i podajemy ze swojskim smalcem i kiszonym ogórkiem, do tego swojskie wędliny z wędzarni i coś mocniejszego, ale wciąż swojskiego 😉 Te i wiele innych kulinarnych rozkoszy ze swojskiego gara chętnie wedle życzenia Państwa podamy.

Pensjonat ISKRA czynny jest 24h na dobę przez cały rok. Mieszkają w nim nasi goście, sypiają osoby, które są przejazdem, firmy organizują różnego rodzaju spotkania. Każdy znajdzie tu spokój, odpoczynek, wspaniałą domową kuchnię i szampańską zabawę.

Czekamy na Państwa o każdej porze roku. Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pensjonat ISKRA

location_on Adres:

ul. Łąkowa 19, 82-400 Sztumskie Pole

woj. Pomorskie, Polska

phone 502387445

phone 504025326

insert_linkwww.stajniaiskra.pl

Ilość miejsc: 60