Home » Pensjonaty » Pensjonat Helios od: 45zł do: 60zł

Pensjonat Helios Pensjonat Helios

Najdłużej działający pensjonat w Helu zaprasza do skorzystania z naszych usług. Posiadamy wieloletnie tradycje i doświadczenie, które gwarantują wysoką jakość pobytu. Nasza doskonała lokalizacja sprawia, że jesteśmy idealnym miejscem na wypoczynek nad Bałtykiem.

Jako jedyny pensjonat w okolicy, oferujemy niezapomniane rejsy jachtem żaglowym po wodach Bałtyku, które są całkowicie bezpłatne dla naszych gości. To doskonała okazja, aby doświadczyć prawdziwej przygody na morzu.

Nasze pokoje są wyposażone w łazienki i RTV, co zapewnia komfortowy pobyt. Dodatkowo, nasz pensjonat cechuje oryginalny wystrój wnętrz, galeria rzeźby i niepowtarzalny klimat, który sprzyja relaksowi i przyjemnym rozmowom przy świecach i dobrej kawie.

Cisza, spokój i kameralna atmosfera są naszymi atutami. Na terenie pensjonatu nie prowadzimy żadnej działalności rozrywkowej, co gwarantuje naszym gościom pełen relaks i wypoczynek. Bez względu na porę roku, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia niezapomnianego pobytu w naszym pensjonacie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Helios

location_on Adres:

ul. Lipowa 2, 84-150 Hel

woj. Pomorskie, Polska

phone 603359120

phone 586750113

insert_linkwww.helios.freehost.pl

Ilość miejsc: 28