Home » Pensjonaty » Pensjonat Gospoda Kruszyna od: 90zł do: 240zł

Pensjonat Gospoda Kruszyna Pensjonat Gospoda Kruszyna

Zapraszamy do Gospody Kruszyna w Kruszynie obok polskiej stolicy ceramiki – Bolesławca. To niezwykłe miejsce, znajdujące się przy zwykłej drodze, gdzie podróżni i grupy turystyczne mogą odpocząć i nabrać sił na dalszą podróż.

Kruszyna to prawdziwa gospoda, z doskonałą kuchnią i interesującym towarzystwem. To miejsce, z którego nie chce się wyjść. Zarówno latem, jak i zimą, panuje tam przyjemne lenistwo i chęć zatrzymania się na chwilę. Przede wszystkim oferujemy wyśmienitą kuchnię opartą na tradycyjnych, sprawdzonych przepisach. Gdy jest gorąco, możesz ugasić pragnienie kwaśnym mlekiem i spróbować pierogów z jagodami. Goście mają do dyspozycji dwie restauracyjne sale, które pomieszczą łącznie 150 osób.

Położenie gospody na skrzyżowaniu głównych dróg Wschód-Zachód i Północ-Południe, w pobliżu granicy niemieckiej, sprawia, że jest to idealne miejsce na przerwę w podróży. Dla zmęczonych podróżą gości, którzy chcieliby zostać na dłużej, oferujemy komfortowe i przytulne pokoje w przystępnej cenie. Mamy do dyspozycji 12 pokoi z łazienkami, telewizją satelitarną i dostępem do internetu. Pokoje są dwu- i trzyosobowe oraz rodzinne, mogą pomieścić maksymalnie 4 osoby. Dodatkowo, dla zorganizowanych grup, mamy 50 dodatkowych miejsc noclegowych.

Pracujemy dla Państwa przez całą dobę! W szczególności zapraszamy grupy autokarowe, którymi obsługa gospody jest naszą dumą i specjalnością.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Gospoda Kruszyna

location_on Adres:

Świerkowa 2, 59-700 Bolesławiec

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757321570

phone 601790854

insert_linkwww.kruszyna.com.pl

Ilość miejsc: 30