Home » Pensjonaty » Pensjonat Gospoda Kruszyna od: 90zł do: 240zł

Pensjonat Gospoda Kruszyna Pensjonat Gospoda Kruszyna

Zapraszamy do Gospody Kruszyna w Kruszynie obok polskiej stolicy ceramiki – Bolesławca. Niezwykłego miejsca, przy zwykłej drodze – gdzie każdy podróżny lub grupa turystyczna odpoczną i nabiorą sił na dalszą drogę.

Kruszyna to prawdziwa gospoda – z dobrą kuchnią i ciekawym towarzystwem. To miejsce, z którego nie chce się umykać. Czy latem, czy zimą ogarnia tam człowieka błogie rozleniwienie i chęć zatrzymania się, posmakowania. Przede wszystkim znakomitej kuchni opartej na starych, sprawdzonych przepisach, w której, gdy upał, ugasisz pragnienie zsiadłym mlekiem, a do niego posmakujesz pierogów z jagodami. Do dyspozycji gości są dwie sale restauracyjne na 150 osób.

Lokalizacja gospody na skrzyżowaniu dróg tranzytowych Wschód – Zachód oraz Północ – Południe w pobliżu granicy niemieckiej powoduje, że nasz lokal stanowi idealne miejsce na przerwę w podróży. Dla gości strudzonych drogą, którzy zapragną zostać u nas na dłużej, proponujemy noclegi w komfortowych, przytulnych pokojach za przystępną cenę. Oferujemy 12 pokoi z łazienkami, telewizją satelitarną oraz dostępem do internetu; pokoje 2 i 3 – osobowe oraz rodzinne – maksymalnie dla 4 osób. Ponadto gwarantujemy dla grup zorganizowanych dodatkowych 50 komfortowych noclegów.

Pracujemy dla Państwa całą dobę!

W szczególności zapraszamy grupy autokarowe, których obsługa to nasza duma i specjalizacja.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Gospoda Kruszyna

location_on Adres:

Świerkowa 2, 59-700 Bolesławiec

woj. Dolnośląskie, Polska

phone tel. +48 (75) 732 15 70, +48 601 790 854

phone tel. +48 (75) 732 15 70, +48 601 790 854

insert_link www.kruszyna.com.pl

Ilość miejsc: 30