Home » Pensjonaty » Pensjonat Denis od: 120zł do: 480zł

Pensjonat Denis Pensjonat Denis

W Piaskach, oddalonych 14 km od miasta Ełk, nad malowniczym jeziorem Łaśmiady, o powierzchni 1200 ha, położony jest nasz pensjonat. Uspokajający szum fal uderzających o brzeg jeziora tworzy specyficzny klimat tego miejsca, umożliwiający pełny relaks naszym pensjonariuszom. Te sympatyczne odgłosy, jako pierwsi, odczuli dawni mieszkańcy tej Krainy nazywając to miejsce, przed 150 laty, – „Klein Rauschen”, czyli tłumacząc wiernie – „Mały szum”.

Pensjonat oferuje Państwu dziesięć dwuosobowych pokoi z łazienkami, w których będziecie się mogli zrelaksować. Goście, którzy nie mogą rozstać się z dobrodziejstwami techniki nie będą zawiedzeni. W każdym pokoju jest do Państwa dyspozycji telefon oraz telewizor.

Możemy zaoferować Państwu możliwość wypożyczenia sprzętu do wodnych szaleństw. Istnieje możliwość skorzystania z kajaków, rowerów wodnych,czy desek surfingowych. Jeżeli nie są Państwo amatorami takiej formy rekreacji, proponujemy rowery górskie, na których bez problemu będziecie Państwo mogli udać się na wycieczkę krajoznawczą po Mazurach Garbatych. Dodatkowo pragniemy poinformować Państwa, że 2 km od pensjonatu znajduje się stadnina koni.

Miła obsługa mówiąca również w języku niemieckim dołoży wszelkich starań, aby Państwa pobyt stał się niezapomniany.
Z uwagi na brak możliwości technicznych nie jesteśmy w stanie przyjąć jakichkolwiek zwierząt domowych należących do Państwa. Bardzo przepraszamy za te uniedogodnienia.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Denis

location_on Adres:

Piaski 16, 19-300 Ełk

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone tel. +48 (87) 619 66 55

phone tel. +48 (87) 619 66 55

insert_linkwww.denis.turystyka.pl

Ilość miejsc: 26