Home » Pensjonaty » Pensjonat Bursztynowa – przy zejściu na plażę od: 40zł do: 80zł

Pensjonat Bursztynowa – przy zejściu na plażę Pensjonat Bursztynowa – przy zejściu na plażę

Kameralny pensjonat czynny przez cały rok – morze na wyciągnięcie ręki!

Przy samym zejściu na plażę!

Mimo, że obiekt znajduje się w centrum miejscowości, przy głównej promenadzie, to oddalony jest od ulicznego zgiełku i hałasu. Z okien obiektu widać i słychać morze.

Dzięki takiej odległości od morza nasi goście mogą korzystać z dobrodziejstw panującego tu klimatu nawet bez wychodzenia z pokoju.

Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking, plac zabaw oraz miejsce do wypoczynku i opalania się. W każdym pokoju oferujemy bezpłatny dostęp do Internetu poprzez Wi-Fi.

Od kwietnia do września zachęcamy do korzystania z naszej restauracji, znajdującej się w budynku obok pensjonatu.

Serdecznie zapraszamy!

Nasz kameralny pensjonat jest otwarty przez cały rok i oferuje gościom doskonałą lokalizację przy samym zejściu na plażę. Mimo że znajduje się w centrum miejscowości, przy głównej promenadzie, jest oddalony od ulicznego zgiełku i hałasu. Z okien naszego obiektu można podziwiać piękne widoki na morze, a także usłyszeć szum fal. Dzięki takiej bliskości do morza, nasi goście mogą cieszyć się dobrodziejstwami panującego tu klimatu nawet bez wychodzenia z pokoju. Na terenie pensjonatu znajduje się bezpłatny parking, plac zabaw oraz miejsce do wypoczynku i opalania się. Dodatkowo, w każdym pokoju oferujemy bezpłatny dostęp do Internetu poprzez Wi-Fi. Od kwietnia do września serdecznie zapraszamy naszych gości do korzystania z naszej restauracji, która znajduje się w budynku obok pensjonatu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Bursztynowa – przy zejściu na plażę

location_on Adres:

ul. Kościuszki 10, 78-111 Ustronie Morskie

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 505096466

phone 505096466

insert_linkwww.bursztynowa-um.pl

Ilość miejsc: 30