Home » Pensjonaty » Pensjonat Bursztyn Stegna od: 40zł do: 80zł

Pensjonat Bursztyn Stegna Pensjonat Bursztyn Stegna

Zapraszamy do naszego całorocznego pensjonatu w Stegnie, który jest idealnym miejscem do wypoczynku rodzinnego. Oferujemy wygodne, komfortowe pokoje z indywidualnymi łazienkami oraz balkonami. Dodatkowo, nasz pensjonat posiada w pełni wyposażoną stołówkę, gdzie można skosztować smacznych posiłków.

Ważną zaletą naszego ośrodka jest zdrowotny mikroklimat Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana”, na którym się znajduje. Dzięki temu, nasi goście mogą cieszyć się korzystnym wpływem tego specyficznego klimatu na swoje zdrowie.

Nasz pensjonat jest dostępny przez cały rok i posiada ogrzewanie, co gwarantuje komfortowy pobyt niezależnie od pory roku. Na dużej i ogrodzonej działce o powierzchni 4584 m² znajduje się plac zabaw dla dzieci, miejsca do grillowania, boisko do gry w koszykówkę, ping-ponga i inne obiekty, które zapewniają aktywny wypoczynek dla naszych gości.

Dodatkowo, na terenie ośrodka istnieje możliwość bezpiecznego parkowania samochodu. Dla naszych klientów oferujemy również całodobowe posiłki w naszej pełni wyposażonej stołówce. Zapraszamy do naszego pensjonatu, gdzie czeka na Państwa komfortowy i aktywny wypoczynek w pięknym otoczeniu Parku Krajobrazowego „Mierzeja Wiślana”.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Bursztyn Stegna

location_on Adres:

ul. Powstańców Warszawy 12, 82-103 Stegna

woj. Pomorskie, Polska

phone 552477301

phone 607927251

insert_linkwww.bursztyn.etour.pl

Ilość miejsc: 180