Home » Pensjonaty » Pensjonat Bogdanka od: 50zł do: 140zł

Pensjonat Bogdanka Pensjonat Bogdanka

Nasz pensjonat położony jest w cichej i spokojnej nadmorskiej miejscowości Trzęsacz, zaledwie 1,5 km od Rewala. Obiekt jest czynny przez cały rok i może pomieścić do 40 osób. Oferujemy komfortowe pokoje wyposażone w lodówki, pełne łazienki i telewizję. Nasza lokalizacja jest atrakcyjna, znajdujemy się blisko lasów i zaledwie 170 m od plaży.

Mamy do dyspozycji różne rodzaje pokoi, w tym pokoje 2, 3 i 4 osobowe, z możliwością dostawki oraz apartament. W dolnej kondygnacji pensjonatu znajduje się sala z barem, która jest idealna do organizacji konferencji. Mamy również dużą kuchnię wyposażoną we wszystkie niezbędne sprzęty, które są dostępne dla naszych gości. Przygotowaliśmy także miejsce do spotkań przy grillu.

Oprócz wakacyjnych pobytów, organizujemy również zimowiska, weekendy wypoczynkowe poza sezonem, szkolenia, narady i imprezy okolicznościowe. Pensjonat „BOGDANKA” oferuje nie tylko wypoczynek na czystej i szerokiej plaży, ale także możliwość skorzystania z licznych atrakcji w okolicy. Można odwiedzić Woliński Park Narodowy, Centrum Sandra SPA w Pogorzelicy, Kamień Pomorski ze słynnymi zabytkami i koncertami organowymi, Muzeum Rybołóstwa w Niechorzu, ruiny kościoła na klifie w Trzęsaczu, a także wziąć udział w letnich imprezach rozrywkowych w Rewalu. Istnieje również możliwość jazdy konnej w Trzęsaczu, zwiedzenia latarni morskiej w Niechorzu i wiele innych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Bogdanka

location_on Adres:

ul. Olszynowa 26, 72-344 Trzęsacz

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 913862952

phone 501343475

insert_linkwww.bogdanka-trzesacz.pl

Ilość miejsc: 40