Home » Wille » Pensjonat Atlantic od: 30zł do: 60zł

Pensjonat Atlantic Pensjonat Atlantic

Jeżeli jesteś amatorem spokoju, jeżeli męczą cię zawalone ludźmi morskie kurorty – przyjedź do „Chłopów”.

Chłopy to nadmorska miejscowość, która nie jest jeszcze zdominowana przez rzesze turystów. To, że w miejscowości tej króluje spokój, nie oznacza, że „Chłopy” nie posiadają znakomitych hoteli i pensjonatów.

Najlepszym pensjonatem dla klientów ceniących spokój jest pensjonat „Atlantic”. Po pierwsze, pensjonat Atlantic położony jest w spokojnej części „Chłopów”, po drugie, do samego morza jest zaledwie 200 kilometrów. Jeżeli chodzi o ceny, to spokojnie można powiedzieć, że Atlantic nie jest drogim pensjonatem. Kiedy przyjedziesz i poznasz jakość warunków wypoczynkowych, jakie oferuje tenże pensjonat – z pewnością stwierdzisz tak samo: pensjonat Atlantic nie jest drogi i posiada świetne warunki wypoczynkowe. Mało tego, zaraz za pensjonatem znajduje się las. W lesie są specjalne ścieżki dla amatorów Nordic Walking. Chyba nie trzeba podkreślać, że z racji bliskości morza oraz lasu jest tam doskonałe, czyste powietrze. Kiedy zawitasz do pensjonatu „Atlantic” nie musisz również martwić się o swoje auto. Od razu zauważysz ogrodzony, bezpłatny parking.

A teraz najważniejsze, jakie mamy apartamenty w pensjonacie Atlantic. Oferujemy apartamenty dwupoziomowe 4 osobowe z TV, łazienką oraz z dostępem do aneksu kuchennego w pełni wyposażonego, 30m2. Oferujemy pokoje 2., 3. i 4. osobowe (oczywiście z TV i z łazienką) z dostępem do aneksu kuchennego w pełni wyposażonego, 15m2. Dalej. Mamy również pokoje 4 osobowe, typu „studio”, z TV, lodówką, aneksem kuchennym (aneks kuchenny służy do sporządzania lekkich posiłków – śniadanie, kolacja) łazienką oraz parterem. Parter umożliwia bezpośrednie wyjście na plac zabaw. Zaraz po obudzeniu dzieciaki będą mogły wyszaleć się na placu zabaw a ty będziesz mógł spać. Standardowo przed wejściem jest stolik z parasolem oraz grill. Co jeszcze? Pensjonat Atlantic oferuje również noclegi w przyczepach campingowych, przyczepy są 4. i 5. osobowe. W środku jest TV, lodówka, aneks kuchenny. Przed każdym campingiem również jest parasol, stolik oraz grill. Jeżeli któregoś dnia nie będziesz miał ochoty na pójście nad morze, twoje dzieci będą mogły się wykąpać w mini basenie. Obok mini basenu znajduje się również teren zielony. Tam można rozłożyć sobie koc i leżeć. Tam też będą mogły ganiać się dzieci pod czujnym okiem rodziców. Oryginalną atrakcją wydaje się być wędzarnia. W wędzarni możesz nabyć świeżo uwędzoną rybę bądź zlecić uwędzenie własnych produktów żywnościowych. W okolicy znajduje się mnóstwo restauracji oraz barów. Możesz tam zamawiać obiady dla całej rodziny. Zaledwie 6 kilometrów dzieli pensjonat Atlantic od jeziora „Jamno”. Wiele naszych klientów urządza sobie wycieczki na to jezioro. Niedaleko znajduje się wypożyczalnia rowerów, więc jeżeli komuś nie chce się iść piechotą, może wypożyczyć rower. Jednak najwięcej naszych klientów spędza czas na plaży. Jak wspomniane było wcześniej, od pensjonatu do plaży jest zaledwie 200 metrów. W każdej chwili można zejść z plaży i opłukać się pod prysznicem, który znajduje się w pensjonacie. Pensjonat Atlantic jest niczym domek na samej plaży. A najlepsze jest to, że plaża ta nie jest aż tak zaludniona, jak plaże w innych miejscowościach.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Atlantic

location_on Adres:

ul. Bosmańska 14, 76-034 Chłopy

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943422777

phone 507418063

insert_linkatlantic-chlopy.pl

Ilość miejsc: 30