Home » Pensjonaty » Pensjonat Akurat od: 80zł do: 300zł

Pensjonat Akurat Pensjonat Akurat

Urody Mazur nie trzeba nikomu zachwalać. Ci, którzy raz skosztowali ich uroku, kojącej ciszy i piękna malowniczych jezior, lasów, łąk i pól, zawsze chętnie tu wracają.

Zapraszamy Państwa do pensjonatu „AKURAT” w Krzywem k. Mrągowa, nad jeziorem o tej samej nazwie. To zaciszne miejsce, otoczone pagórkami na skraju lasu, w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Tu właśnie spotkali się bohaterowie książki Ewy Nowak pt. „Krzywe 10”! Pensjonat położony jest na działce o powierzchni 3 ha, do którego prowadzi droga asfaltowa. Od jeziora dzieli go zaledwie 100 m, a od ściany lasu około 400 m.

Oferujemy Państwu komfortowe warunki noclegu, wypoczynku, organizacji imprez, szkoleń czy spotkań dla 50 osób. W naszych dwóch nowych budynkach znajduje się 12 pokoi różnej wielkości z łazienkami oraz 4 apartamenty rodzinne dwupoziomowe. Posiadamy również dwie duże sale z kominkami, salę szkoleniową, zaplecze gastronomiczne, wyposażenie rekreacyjne (łódki, kajaki, rowery, bilard, ping-pong itp.) oraz dogodne miejsca do zabawy z dziećmi czy biesiad przy ognisku lub grillu. Nasza oferta gwarantuje spokój, ciszę, wszelkie wygody i pełną swobodę w organizacji pobytu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego pensjonatu!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Akurat

location_on Adres:

Krzywe 10, 11-700 Mrągowo

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 897413693

phone 502017017

insert_linkwww.akuratpensjonat.pl

Ilość miejsc: 48