Home » Pensjonaty » Pensjonat Akurat od: 80zł do: 260zł

Pensjonat Akurat Pensjonat Akurat

Urody Mazur nie trzeba nikomu zachwalać. Kto raz doświadczył ich uroku, kojącej ciszy i piękna malowniczych jezior, lasów, łąk i pól, zawsze chętnie tu powraca.

Zapraszamy Państwa do naszego pensjonatu „AKURAT” w Krzywem k. Mrągowa, położonego nad jeziorem o tej samej nazwie. To zaciszne miejsce, otoczone pagórkami i lasem, w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Co ciekawe, to właśnie tu spotkali się kiedyś bohaterowie książki Ewy Nowak pt. „Krzywe 10”!

Nasz pensjonat znajduje się na działce o powierzchni 3 ha, z łatwym dojazdem drogą asfaltową. Od jeziora dzieli nas zaledwie 100 metrów, a od ściany lasu około 400 metrów. Oferujemy Państwu komfortowe warunki noclegu, wypoczynku, organizacji imprez, szkoleń czy spotkań dla 50 osób. Nasze dwie nowe budynki posiadają 12 pokoi różnej wielkości, z łazienkami, oraz 4 apartamenty rodzinne, które są dwupoziomowe. Ponadto, mamy dwie duże sale z kominkami, salę szkoleniową, zaplecze gastronomiczne oraz bogate wyposażenie rekreacyjne, takie jak łódki, kajaki, rowery, bilard, ping-pong itp. Zapewniamy również dogodne miejsca do zabawy z dziećmi oraz organizacji biesiad przy ognisku lub grillu. Spokój, cisza, wszelkie wygody i pełna swoboda w organizacji pobytu to sprawdzone zalety naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Akurat

location_on Adres:

Krzywe 10, 11-700 Mrągowo

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 502017017

phone 897413693

insert_linkwww.akuratpensjonat.pl

Ilość miejsc: 50