Home » Pensjonaty » Pensjonacik Poddąbie 1 od: 160zł do: 260zł

Pensjonacik Poddąbie 1 Pensjonacik Poddąbie 1

Pensjonacik Poddąbie 1

Pensjonacik Poddąbie 1 oferuje pięć niezależnych apartamentów dla 4-5 osób, o powierzchni 40-50 m². Każdy apartament składa się z sypialni, pokoju dziennego z telewizorem i aneksem kuchennym oraz łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Dodatkowo, apartamenty są wyposażone w zestaw plażowy, zawierający koc, parawan i leżak.

Obiekt jest ogrodzony, a na jego terenie dostępne jest miejsce parkingowe. Goście mają również możliwość korzystania z miejsca na ognisko oraz grilla. Duży taras i zadaszona wiata są idealnymi miejscami do odpoczynku. Nawet w deszczowe dni można tam spędzać czas na świeżym powietrzu, siedząc na wygodnych kanapach, czytając książkę, grając w gry towarzyskie lub po prostu relaksując się.

Dla dzieci dostępny jest plac zabaw, który można obserwować z tarasu lub przy ognisku. Wszyscy goście mają również bezpłatny dostęp do internetu przez cały pobyt.

Latem pensjonacik otacza się kolorowymi kwiatami i bujnymi krzewami, które są pielęgnowane przez właścicieli, aby umilić pobyt gościom. W okresie zimowym pensjonacik oferuje doskonałe warunki na sylwestrową zabawę, spokojne święta rodzinne lub wypoczynek podczas zimowych ferii. Obiekt jest ogrzewany i czynny przez cały rok.

Szczegółowe informacje oraz cennik można znaleźć na stronie internetowej www.pensjonatpoddabie.pl. Poza sezonem ceny są do uzgodnienia. Ponadto, pensjonacik Poddąbie 1 oferuje również dwa inne obiekty, w których świadczone są usługi hotelarskie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą bezpośrednio na stronie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pensjonacik Poddąbie 1

location_on Adres:

ul. Wczasowa 5, 76-211 Poddąbie

woj. Pomorskie, Polska

phone 501147410

phone 598145754

insert_linkwww.pensjonatpoddabie.pl

Ilość miejsc: 20