Home » Dworki i Pałace » Pałac Wojanów od: 300zł do: 1450zł

Pałac Wojanów Pałac Wojanów

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 222 miejsca hotelowe, które znajdują się w 92 przestronnych pokojach i apartamentach. Każde z nich jest unikalne i niepowtarzalne.

W samym Pałacu wszystkie pomieszczenia zostały urządzone oryginalnymi zabytkowymi meblami. Siedemnaście pokoi posiada oddzielne saloniki, które znajdują się w czterech okrągłych wieżach. Z okien tych pokoi można podziwiać wspaniały widok na park i panoramę okolicznych gór.

Pozostałe budynki, które znajdują się na terenie naszego obiektu, oferują nocleg w wygodnych pokojach, utrzymanych w klimatach karkonoskich. Nasze wnętrza zostały zaprojektowane tak, aby spełniały oczekiwania zarówno Gości konferencyjnych, jak i turystów indywidualnych z całymi rodzinami.

Dodatkowo, nasz obiekt jest przygotowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Posiadamy trzy przestronne pokoje, które są dostosowane do ich potrzeb i posiadają dostęp do szerokiej windy.

Wszystkie nasze pokoje są wyposażone w TV-sat, łącze internetowe oraz telefon, aby zapewnić naszym Gościom maksymalny komfort podczas ich pobytu.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pałac Wojanów

location_on Adres:

Wojanów 9, 58-508 Jelenia Góra

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757545300

phone 757545300

insert_linkwww.palac-wojanow.pl

Ilość miejsc: 222