Home » Wille » Pałac w Trzęsaczu od: 40zł do: 85zł

Pałac w Trzęsaczu Pałac w Trzęsaczu

Witamy serdecznie w Mazowieckim Siole Julianówka, położonym wśród malowniczych lasów i łąk. Chcielibyśmy zaprosić Państwa na naszą Biesiadną Polanę – pięknie zagospodarowany teren, który znajduje się na skraju lasu. Na Biesiadnej Polanie znajdują się altany, które chronią przed deszczem i słońcem, duże grillowisko, bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz zaplecze sanitarne. To idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju imprez i spotkań.

Jeśli szukają Państwo miejsca na szkolenia lub inne imprezy, polecamy naszą wielofunkcyjną Stodołę Babci Julci. Stodoła może pomieścić wiele osób i jest idealna na wesela, szkolenia czy spotkania towarzyskie. Dla tych, którzy są zainteresowani, oferujemy również możliwość spania na sianie lub na polówkach wojskowych.

W naszym Siole organizujemy także zabawy integracyjne dla grup dzieci i młodzieży, spotkania rodzinne i towarzyskie oraz warsztaty integracyjne dla firm. W zimowe miesiące proponujemy kuligi, które są doskonałą okazją do zabawy na śniegu i podziwiania pięknej scenerii.

Każda impreza organizowana w naszym Siole to nie tylko wypoczynek na łonie natury, ale także możliwość degustacji regionalnych produktów i potraw. Oferujemy tradycyjne wiejskie atrakcje, takie jak przejażdżki konno lub wozem drabiniastym oraz spotkania z artystami i twórcami ludowymi.

Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego z naszych gości. Dlatego zapewniamy doskonale przygotowane imprezy, dbamy o oprawę plastyczną uroczystości i zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Nasze miejsce znajduje się w obrębie Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, co gwarantuje niepowtarzalną atmosferę i możliwość kontaktu z dziką przyrodą.

Jeśli potrzebują Państwo noclegu, oferujemy różne opcje. Można zatrzymać się w naszych domkach 6-osobowych, w pokojach 3-osobowych lub skorzystać z spania na sianie lub na wojskowych polówkach w Stodole Babci Julci. Zapewniamy również wyżywienie – 2 lub 3 posiłki dziennie.

Jeśli chodzi o atrakcje, mamy wiele do zaoferowania. Można zorganizować ognisko przy akompaniamencie akordeonu, grillową biesiadę, a także spróbować swoich sił w paintballu, jeździć na quadach, rowerach czy skorzystać z konnych atrakcji, takich jak przejażdżka wozem po okolicy, jazda konno w terenie czy na kucyku. Dla miłośników sportów zespołowych mamy również stół do tenisa stołowego, a dla fanów strzelectwa – łuki i wiatrówki.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Mazowieckiego Sioła Julianówka! Gwarantujemy, że po wizycie u nas będziecie Państwo chcieli do nas wrócić!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
wc Własna łazienka
check
Pałac w Trzęsaczu

location_on Adres:

ul. Kamieńska 9, Trzęsacz

woj. , Polska

phone 913862420

insert_linkhttp://www.palac-trzesacz.pl

Ilość miejsc: 300