Home » Dworki i Pałace » Pałac Lubostroń od: 150zł do: 300zł

Pałac Lubostroń Pałac Lubostroń

Kompleks hotelowy oferuje swoim gościom 52 miejsca noclegowe w 18 pokojach dwuosobowych z łazienkami i 2 pokojach trzyosobowych. Poza tym do dyspozycji gości są 3 apartamenty usytuowane w głównym pałacu, w domku w parku oraz w tzw. starym pałacu.

Apartament dwuosobowy kosztuje 300 złotych za dobę, a pokój w Oficynie – 150 złotych za dobę.

W cenę noclegu w apartamencie wliczone jest śniadanie, które jest serwowane w godzinach 7.30 do 10.00 w salach restauracyjnych lub na życzenie gości w apartamencie.

Restauracja może jednocześnie ugościć około 100 osób w swoich salonach oraz około 200 osób na dziedzińcu. Restauracja poleca specjały kuchni staropolskiej i oferuje różne opcje, takie jak obiady i kolacje na życzenie z uroczystą oprawą, lunch w formie stołu szwedzkiego oraz w formie zasiadanej, oraz przerwy kawowe serwowane podczas konferencji i szkoleń.

Oferujemy gościom hotelowym 60 miejsc parkingowych na terenie zespołu pałacowo-parkowego.

Nasza profesjonalna i rzetelna obsługa stanowi cenną pomoc w przygotowaniu i realizacji programu pobytu gości w oparciu o ich założenia i oczekiwania. Jesteśmy przygotowani do zapewnienia naszym gościom pobytu o wysokim standardzie, zarówno pod względem organizacyjno-technicznym, jak i gastronomicznym. Realizujemy również nietypowe zamówienia.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pałac Lubostroń

location_on Adres:

Lubostroń, 89-210 Łabiszyn

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 523844623

phone 604513553

insert_linkwww.palac-lubostron.pl

Ilość miejsc: 52