Home » Dworki i Pałace » Pałac Kobylniki od: 20zł do: 120zł

Pałac Kobylniki Pałac Kobylniki

Pałac znajduje się we wsi Kobylniki, położonej przy drodze krajowej nr 62 z Włocławka do Strzelna, zaledwie 2 km od Kruszwicy. To piękne miejsce otoczone jest malowniczym parkiem, który sięga aż do jeziora Gopło. Pałac jest idealnym miejscem dla tych, którzy szukają spokoju i chcą oderwać się od codzienności.

W letnie dni teren zielony i cienisty starodrzew parku tworzą spokojną atmosferę, dając naszym gościom możliwość pełnego relaksu. W parku rekreacyjnym można znaleźć miejsce do odpoczynku oraz zorganizować imprezę plenerową.

Hotel-Pałac jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Szlaku Piastowskiego i Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia, gdzie można odkryć wiele osobliwości.

Oferujemy naszym gościom komfortowe miejsca noclegowe w pokojach 2-osobowych z łazienką i telewizorem, a także w pokojach wieloosobowych. Nasza kuchnia serwuje zdrowe i smaczne posiłki z własnych produktów, a nasze ceny są konkurencyjne. Posiadamy również klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w sprzęt audiowizualny.

Podczas pobytu można skorzystać z wielu atrakcji, takich jak jazda konna, przejażdżki bryczką czy strzelanie z broni sportowej.

Organizujemy różnego rodzaju kursy, szkolenia, konferencje, sympozja, imprezy okolicznościowe, kolonie, zimowiska, zielone szkoły, kuligi, imprezy plenerowe, pikniki, festyny oraz ogniska z atrakcjami.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pałac Kobylniki

location_on Adres:

Kobylniki, 88-150 Kruszwica

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 523515421

phone 523515424

insert_linkwww.kom-rol.pl

Ilość miejsc: 40