Home » Dworki i Pałace » Pałac Kłanino od: 70zł do: 180zł

Pałac Kłanino Pałac Kłanino

Przytulne, zaadaptowane do Państwa potrzeb pokoje, spokojna okolica, wyśmienita kuchnia i sympatyczna obsługa podkreślają charakter Domu rodziny von Grass. Pałac Kłanino jest położony nad Bałtykiem w samym sercu północnych Kaszub. Ten Dwór szlachecki z XVIII w. ze swoim wiernie zachowanym uroczym starym parkiem stanowi interesujący cel wycieczek.

Wśród unoszących się w powietrzu ciszy, spokoju i harmonii można tu spędzić bardzo przyjemnie czas regenerując siły (witalne) podczas długich spacerów i wycieczek rowerowych.

W Pałacu Kłanino bardzo chętnie organizujemy spotkania rodzinne, szkolenia i imprezy okolicznościowe. Naszą ofertę kierujemy również do osób, które zakończyły już swoje życie zawodowe i chciałyby spędzić swoje złote dni w malowniczej okolicy w ciszy i spokoju z dala od zgiełku wielkich miast.

W Pałacu Kłanino zamieszkują również jego właściciele dzięki czemu wszystko jest pod stałą kontrolą.

Na naszych gości czekają stylowo urządzone pokoje zaopatrzone w łazienkę, TV i telefon. W dębowej sali kominkowej przy trzaskach palonych polan mogą Państwo spędzić romantyczny wieczór. Zarówno szkolenia i konferencje jak i rodzinne święta są u nas profesjonalnie organizowane we współpracy z odnoszącym w tej dziedzinie duże sukcesy Pałacem Below.

Serdecznie zapraszamy i cieszymy się na Państwa przyjazd.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pałac Kłanino

location_on Adres:

Kłanino 22, 84-107 Starzyno

woj. Pomorskie, Polska

phone 586738417

phone 586738442

insert_linkwww.klanino.tp1.pl

Ilość miejsc: 28