Home » Dworki i Pałace » Pałac Janów od: 40zł do: 90zł

Pałac Janów Pałac Janów

Zapraszamy do skorzystania z naszych pokoi gościnnych z łazienkami, które znajdują się w XIX wiecznym Zespole Pałacowo-Parkowym w Janowie koło Elbląga. Naszym gościom oferujemy pięć zabytkowych sal, taras, wieżę, ogród z altanką, park oraz możliwość odkrywania tajemniczych zakątków starego magazynu zbożowego i stelmachowni. Jeśli jesteście miłośnikami przyrody, to warto wiedzieć, że w pobliżu naszego obiektu znajduje się Jezioro Drużno – ornitologiczny rezerwat przyrody.

Nasi gospodarze to specjaliści w zakresie turystyki i rekreacji, zootechniki, pedagogiki i weterynarii. Organizujemy różnego rodzaju wczasy, zielone szkoły, ferie, jazdy konne, przejażdżki wozem konnym, kuligi, szkolenia, wesela, bale sylwestrowe i karnawałowe oraz inne imprezy okolicznościowe. Dla miłośników koni mamy również hotel dla tych zwierząt.

Warto również skorzystać z okazji i podczas pobytu w naszej kwaterze wybrać się na rejs statkiem po unikalnych na skalę światową pochylniach na Kanale Elbląsko-Ostródzkim. To niezapomniane przeżycie dla każdego.

W naszych pokojach istnieje możliwość dostawki, a ilość miejsc wynosi aż 50 osób, więc serdecznie zapraszamy grupy autokarowe.

Nie czekajcie dłużej i zaplanujcie swój pobyt u nas już dziś!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pałac Janów

location_on Adres:

Janów 1, 82-310 Elbląg

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 552312924

phone 603779202

insert_linkwww.palacjanow.pl

Ilość miejsc: 50