Home » Dworki i Pałace » Pałac Jabłonowo od: 140zł do: 230zł

Pałac Jabłonowo Pałac Jabłonowo

Pałac Jabłonowo jest jednym z niewielu obiektów zabytkowych w Polsce, który nie tylko wprowadził w „swe mury” najwyższe standardy technologii, ale przede wszystkim utrzymał zabytkowy charakter wnętrz.

Oferujemy noclegi w pałacu na najwyższym poziomie. W pokojach hotelowych w harmonijny sposób łączone są zdobycze techniki w postaci bezprzewodowego internetu, TV LCD z zabytkowymi meblami, sztukaterią, oświetleniem, rzeźbionymi mahoniowymi drzwiami i oknami. Pokoje/apartamenty są bardzo przestrzenne (od 25 do 50 m2) wyposażone w łazienki z prysznicami.

Do dyspozycji gościa naszego obiektu oddajemy 8 ha zabytkowego, w pełni grodzonego parku, na którego terenie znajduje się: zabytkowa aleja bukowa – pomnik przyrody, 7 stawów – możliwość połowu ryb, wyspy, spiętrzenia, restauracja w Sali kominkowej – wyłącznie dla gości hotelowych, altana drewniana – możliwość grillowania, monitorowany parking bez opłat.

Hotel zlokalizowany jest pomiędzy 4 największymi miastami swego regionu (15 km od Czarnkowa, 18 km od Piły, 18 od Chodzieży, 25 od Trzcianki), 6 km od drogi krajowej nr 11, dojazd drogą wojewódzką 182.

W bezpośrednim otoczeniu: stadniny i pensjonat konny, lasy i łąki nadnoteckie.

W dalszym otoczeniu: historyczna miejscowość Ujście, Aqua Park – Piła.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pałac Jabłonowo

location_on Adres:

Jabłonowo 90, 64-850 Ujście

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 607520007

phone 607520007

insert_linkwww.palacjablonowo.pl

Ilość miejsc: 20