Home » Dworki i Pałace » Pałac Gola od: 120zł do: 300zł

Pałac Gola Pałac Gola

Zabytkowy Pałac znajduje się 70 km na południe od Poznania koło miasta Gostyń na trasie Leszno – Jarocin. Pałac w stylu klasycystycznym został zbudowany pod koniec XVIII wieku dla Jana Radolińskiego, podkomorzyca wschowskiego. Ukończenie go w takim stanie jak jest obecnie nastąpiło w 1827 roku przez ówczesnego właściciela Andrzeja Potworowskiego. Otoczony jest zabytkowym parkiem z dwoma stawami pełnymi ryb, żab i kaczek.

Myśliwski wystrój oraz zabytkowe meble w stylowych wnętrzach nastrajają w niepowtarzalną kameralną atmosferę. Pałac w Goli jest idealnym miejscem dla spotkań biznesowych, szkoleń firmowych, ale również dla wypoczynku lub imprez rodzinnych.

Oferta: Konferencje (do 60 osób), Szkolenia, Spotkania biznesowe, Uroczystości rodzinne (komunie, imieniny, itd.), Noclegi (15 miejsc), Ognisko, grill, Polowania, Przejażdżki bryczkami, Imprezy integracyjne.

Serdecznie Zapraszamy! Zabytkowy Pałac w Goli to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną spędzić czas w wyjątkowej atmosferze. Położony w malowniczym parku, otoczony stawami pełnymi ryb i kaczek, pałac zapewnia nie tylko możliwość organizacji spotkań biznesowych i szkoleń, ale również doskonałe warunki do wypoczynku i organizacji imprez rodzinnych.

Wnętrza pałacu zachwycają swoim klasycznym stylem i bogatym wyposażeniem. Zabytkowe meble oraz myśliwski wystrój tworzą niepowtarzalną atmosferę, która przenosi gości w czasach dawnych. Pałac oferuje również noclegi dla 15 osób, co sprawia, że można tu spędzić niezapomniane chwile wraz z najbliższymi.

Dodatkowo, pałac w Goli oferuje wiele atrakcji, takich jak polowania, przejażdżki bryczkami czy imprezy integracyjne. Dla miłośników natury i ogniska, istnieje możliwość organizacji ogniska i grilla w otoczeniu pięknej przyrody. Serdecznie zapraszamy do Zabytkowego Pałacu w Goli, gdzie czekają na Państwa niezapomniane chwile i wyjątkowa atmosfera.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pałac Gola

location_on Adres:

Gola 62, 63-800 Gostyń

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 655722200

phone 655721234

insert_linkwww.palacgola.com.pl

Ilość miejsc: 15