Home » Dworki i Pałace » Pałac Below od: 70zł do: 190zł

Pałac Below Pałac Below

Pałac rodziny von Below znajduje się w malowniczym miejscu – Sławutówku, tuż nad brzegiem rzeczki Gizdepka. Budowę tego pięknego pałacu ukończono w 1912 roku, a ostatnim właścicielem był Gustaw von Below. Otoczony parkiem krajobrazowym, pałac stanowi prawdziwą oazę spokoju i elegancji.

Jako Pałac Below, zawsze dążymy do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Dlatego też oferujemy naszym gościom stylowo urządzone apartamenty 1-2 osobowe. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę, a całość wnętrz harmonizuje ze sobą, tworząc przytulną atmosferę. Dodatkowo, nasi goście mają dostęp do darmowego, bezprzewodowego internetu, co zapewnia im wygodę i możliwość kontaktu z światem.

Serdecznie zapraszamy do Pałacu Below! Przyjedźcie i doświadczcie luksusu oraz spokoju, jakie oferuje nasz pałac. Będziecie mieli okazję wypocząć w pięknym otoczeniu, ciesząc się pełnym komfortem i profesjonalną obsługą. Odkryjcie naszą oazę wśród zieleni i poczujcie się jak w królewskim pałacu. Zapewniamy, że będziecie zadowoleni z pobytu u nas!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pałac Below

location_on Adres:

Sławutówko 14, 84-100 Puck

woj. Pomorskie, Polska

phone 585205014

phone 885477680

insert_linkwww.palacbelow.pl

Ilość miejsc: 40