Home » Dworki i Pałace » Pałac Bagatela od: 280zł do: 600zł

Pałac Bagatela Pałac Bagatela

W Czekanowie (k/Ostrowa Wlkp.), 3 km od drogi, w głębi lasu, położony jest Pałac Książąt Radziwiłłów – Bagatela. To mały, kameralny obiekt z najwyższym standardem wyposażenia, obsługi i jakości usług dla grup zorganizowanych.

Pałac Bagatela to gwarancja najwyższego komfortu pobytu i zadowolenia Gości. Wokół Pałacu na prywatnym, zamkniętym, blisko 5-hektarowym terenie znajduje się kompleks leśno-parkowy, Szałas Myśliwski i bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe.

Pałac Bagatela oddaje do dyspozycji swoich Gości 9 pokoi 2-osobowych, z pojedynczymi łóżkami (możliwość wykorzystania jako pokoje 1-osobowe) oraz apartament, z łóżkiem małżeńskim. Pokoje są klimatyzowane, wyposażone w łazienkę (z kabiną prysznicową), telefon i Internet. Stylowo urządzone, usytuowane na trzech poziomach Pałacu, w każdym z pokoi zarówno wejście, jak i uruchomienie źródła energii odbywa się w systemie kart magnetycznych. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie (w formie szwedzkiego bufetu), parking oraz korzystanie bez ograniczeń z zaplecza rekreacyjno-sportowego.

Centrum Szkoleniowe Pałac Bagatela z uwagi na swoje położenie i profesjonalne wyposażenie sprzyja organizacji szkoleń, spotkań i konferencji w małych, efektywnych grupach. Posiadamy małą Salę Konferencyjną urządzoną w sposób, który pozwoli poczuć się swobodnie i komfortowo. Do dyspozycji gości oddajemy 9 pokoi 2-osobowych i apartament. W przypadku spotkań wymagających noclegu na terenie pałacu, możemy podjąć maksymalnie 20 uczestników.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pałac Bagatela

location_on Adres:

Czekanów, ul. Środkowa 95, 63-410 Ostrów Wielkopolski

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 627338575

phone 692628599

insert_linkwww.bagatela.com.pl

Ilość miejsc: 20