Home » Dworki i Pałace » Pałac Baborówko od: 30zł do: 85zł

Pałac Baborówko Pałac Baborówko

Pałac Baborówko, zbudowany w stylu eklektycznym z elementami secesyjnymi pod koniec XIX wieku, jest domem dla czterech przestronnych i stylowych apartamentów. Dodatkowo, w oficynie i zabudowaniach folwarcznych, znajduje się dwadzieścia miejsc noclegowych w pokojach gościnnych.

W otaczającym pałac parku można znaleźć dwa pomniki przyrody: dąb szypułkowy, sosnę wejmutkę oraz interesujący okaz buka purpurowego. Pałac Baborówko to miejsce o niezwykłej atmosferze, idealne do wypoczynku, organizacji imprez plenerowych oraz spotkań okolicznościowych.

Przy pałacu znajduje się stadnina koni oraz Ośrodek Jeździecki, które zapewniają dodatkowe atrakcje i możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Pałac Baborówko oferuje noclegi w czterech przestronnych, stylowo urządzonych apartamentach z łazienkami. Każdy z nich ma inny klimat – różany, myśliwski, ratanowy i pałacowy – a ich styl nawiązuje do tradycji. W każdym apartamencie istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka.

W oficynie pałacowej oraz zabudowaniach folwarcznych znajdują się pokoje gościnne – mieszkania, oferujące 20 miejsc noclegowych. Można z nich korzystać przez cały rok.

Pałacowa kuchnia przygotowuje posiłki na indywidualne zamówienia gości. Dbamy o to, aby były smaczne, zdrowe i obfite. Nasza kuchnia słynie z tradycyjnych potraw wielkopolskich, które są przygotowywane na miejscu z świeżych i zdrowych składników.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pałac Baborówko

location_on Adres:

Baborówko, ul. Parkowa 1, 64-500 Szamotuły

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 612914027

phone 604414379

insert_linkwww.baborowko.pl

Ilość miejsc: 28