Home » Dworki i Pałace » Pałac Baborówko od: 30zł do: 85zł

Pałac Baborówko Pałac Baborówko

Pałac Baborówko został zbudowany w stylu eklektycznym z elementami secesyjnymi w końcu XIX w. Mieszczą się w nim cztery przestronne i stylowe apartamenty. W oficynie i zabudowaniach folwarcznych posiadamy dodatkowo dwadzieścia miejsc noclegowych w pokojach gościnnych.

W parku otaczającym pałac, odnaleźć można dwa pomniki przyrody: dąb szypułkowy i sosnę wejmutkę oraz ciekawy okaz buka purpurowego. Pałac Baborówko to miejsce o niezwykłej atmosferze, doskonałe do wypoczynku, urządzenia imprez plenerowych oraz spotkań okolicznościowych.

Położona przy Pałacu stadnina koni oraz Ośrodek Jeździecki zapewnia dodatkowe atrakcję i możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Pałac Baborówko oferuje noclegi w czterech przestronnych, stylowo urządzonych apartamentach z łazienkami. Każdy z nich ma inny klimat – różany, myśliwski, ratanowy i pałacowy – a ich styl nawiązuje do tradycji. W każdym apartamencie istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka.

W oficynie pałacowej oraz zabudowaniach folwarcznych znajdują się pokoje gościnne – mieszkania, oferujące 20 miejsc noclegowych. Można z nich korzystać przez cały rok.

Pałacowa kuchnia przyrządza posiłki na indywidualne zamówienia naszych gości. Dbamy o to, aby było smacznie, zdrowo i aby można było najeść się do syta. Nasza kuchnia słynie z tradycyjnych potraw wielkopolskich, które są przygotowywane na miejscu ze świeżych i zdrowych składników.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pałac Baborówko

location_on Adres:

Baborówko, ul. Parkowa 1, 64-500 Szamotuły

woj. Wielkopolskie, Polska

phone tel. +48 (61) 291 40 27, +48 604 414 379

phone tel. +48 (61) 291 40 27, +48 604 414 379

insert_linkwww.baborowko.pl

Ilość miejsc: 28