Home » Dworki i Pałace » Pałac Antoniego Chłapowskiego od: 150zł do: 450zł

Pałac Antoniego Chłapowskiego Pałac Antoniego Chłapowskiego

Hotel Antoniego Chłapowskiego w Jaszkowie mieści się w pieczołowicie odrestaurowanym pałacu z XIX wieku otoczonym pięknym parkiem krajobrazowym. W okresie międzywojennym właścicielem obiektu był Jan Szołdrski. Po wojnie cały majątek wraz zabudowaniami w tym także z zespołem parkowo-pałacowym przejął Skarb Państwa. W roku 1995 całość kupił Antoni Chłapowski i przekształcił w Międzynarodowy Ośrodek Wyszkolenia Jeździeckiego -Centrum Hipiki Antoniego Chłapowskiego.

Na terenie hotelu znajdują się różnorodne udogodnienia, takie jak restauracja, biblioteka, sauna, sala konferencyjna na 120 osób, winiarnia, kawiarnia oraz piwniczna przestrzeń. Gościom proponujemy również możliwość spaceru na koniu lub przejażdżki bryczką. Hotel posiada także bezpieczny parking dla samochodów.

Odrestaurowane, ciepłe wnętrza Pałacu są szczególnym elementem tworzącym komfortowe warunki do wypoczynku, ale także do pracy. W naszym Pałacu do dyspozycji Gości oddajemy 40 miejsc noclegowych w przytulnych i funkcjonalnych pokojach 2, 3 i 4 osobowych, a także przepiękny Apartament Prezydencki z dwoma łazienkami, TV i minibarkiem. Dodatkowo, w Oficynie Pałacowej, znajdującej się vis-a-vis Pałacu, dostępnych jest 47 miejsc noclegowych.

Oferujemy również stały dostęp do Internetu we wszystkich pokojach oraz możliwość doliczenia obiadokolacji do noclegu. Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 do godz. 12.00 dnia następnego. Serdecznie zapraszamy do Hotelu Antoniego Chłapowskiego na niezapomniany pobyt.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Pałac Antoniego Chłapowskiego

location_on Adres:

Jaszkowo 16, 63-112 Brodnica

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 612837556

phone 500238618

insert_linkwww.palac-jaszkowo.pl

Ilość miejsc: 92