Home » Domki letniskowe » Ośrodka Turystyki Wodnej PTTK Ruciane Nida od: 20zł do: 60zł

Ośrodka Turystyki Wodnej PTTK Ruciane Nida Ośrodka Turystyki Wodnej PTTK Ruciane Nida

Ośrodek Turystyki Wodnej PTTK Ruciane Nida jest doskonale usytuowany na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego, w otoczeniu pięknego lasu sosnowego. To idealne miejsce dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku. Ośrodek znajduje się nad brzegiem Jeziora Nidzkiego, które jest punktem startowym dla żeglarskiego szlaku prowadzącego aż do Mikołajek, Pisza, Giżycka i Węgorzewa. To raj dla żeglarzy i kajakarzy, którzy mogą tu spędzić wspaniałe chwile na wodzie.

Oferujemy różnorodne możliwości zakwaterowania. Od 1.05 do 15.09 udostępniamy miejsca w przytulnych domkach kempingowych oraz pole namiotowe z przyłączami elektrycznymi i natryskami z ciepłą wodą. W naszej stołówce serwujemy całodzienne wyżywienie w domowej atmosferze. Można również skorzystać z kawiarni, sali TV, stołu do tenisa, placu zabaw i pola do siatkówki. Wypożyczalnia jachtów żaglowych, łodzi wiosłowych i kajaków daje możliwość aktywnego spędzenia czasu na wodzie. Ośrodek posiada również port jachtowy oraz miejsce do wodowania jachtów. Dla gości przyjeżdżających samochodem dostępny jest parking.

Nasze pokoje z łazienkami i telewizorem są dostępne przez cały rok, więc można nas odwiedzić niezależnie od pory roku. Zapraszamy do Ośrodka Turystyki Wodnej PTTK Ruciane Nida na niezapomniany wypoczynek wśród pięknej przyrody Mazur.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodka Turystyki Wodnej PTTK Ruciane Nida

location_on Adres:

al. Wczasów 17, 12-220 Ruciane-Nida

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 874231012

phone 502502061

insert_linkwww.pttkruciane-nida.pl

Ilość miejsc: 230