Home » Wellness i SPA » Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej Spa Bagiński & Chabinka od: 120zł do: 450zł

Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej Spa Bagiński & Chabinka Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej Spa Bagiński & Chabinka

Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej Spa Bagiński & Chabinka to największy i najnowocześniejszy obiekt tego rodzaju w Międzyzdrojach. Jeśli szukasz miejsca do wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie chcesz mieć dostęp do bogatej oferty turystyczno-rekreacyjnej, nasz ośrodek jest idealnym rozwiązaniem.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy szeroką gamę zabiegów leczniczych oraz relaksacyjnych, które pomogą im odzyskać równowagę i regenerację organizmu. Nasz obiekt położony jest w urokliwym miejscu, zaledwie 100 metrów od morza, otoczony drzewami i pasmem nadmorskiej zieleni. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie kontakt z naturą i spokój.

Międzyzdroje to wyjątkowy kurort, który ma wiele do zaoferowania. Jednym z największych atutów tego miejsca jest Woliński Park Narodowy, który otacza Międzyzdroje. Bliskość parku sprawia, że nasza okolica ma nie tylko piękne walory przyrodnicze, ale także korzystny mikroklimat.

Zapraszamy do naszego ośrodka, gdzie połączysz wypoczynek z aktywnym spędzaniem czasu i dbaniem o swoje zdrowie. Przyjdź i doświadcz tego, co ma do zaoferowania Spa Bagiński & Chabinka.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej Spa Bagiński & Chabinka

location_on Adres:

ul. Gryfa Pomorskiego 74, 72-500 Międzyzdroje

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 913267200

phone 913267200

insert_linkwww.miedzyzdrojespa.pl

Ilość miejsc: 100