Home » Wellness i SPA » Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej Spa Bagiński & Chabinka od: 120zł do: 450zł

Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej Spa Bagiński & Chabinka Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej Spa Bagiński & Chabinka

Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej Spa Bagiński & Chabinka jest największym , nowo otwartym Spa w Międzyzdrojach. Pobyt w naszym ośrodku jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają odpoczynku z dala od zgiełku codzienności, a jednocześnie nie chcą rezygnować z bogatej oferty turystyczno-rekreacyjnej jaką dysponuje kurort Międzyzdroje.
Aby urozmaicić Gościom pobyt w naszym ośrodku przygotowaliśmy dla nich szeroką ofertę zabiegów leczniczych, jak i tych działających odprężająco i regenerująco na organizm.
Obiekt nasz znajduje się w urokliwym miejscu, jedynie 100 metrów od morza, otoczony jest drzewami i pasem nadmorskiej zieleni. Miejscowość Międzyzdroje jest szczególnie atrakcyjnym kurortem ze względu na otaczający ją Woliński Pak Narodowy. Bliskość Wolińskiego Parku Narodowego sprawia, iż jest to obszar o szczególnych walorach nie tylko przyrodniczych, ale także i mikroklimatycznych.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynku i Odnowy Biologicznej Spa Bagiński & Chabinka

location_on Adres:

ul. Gryfa Pomorskiego 74, 72-500 Międzyzdroje

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone tel. +48 (91) 326 72 00

phone tel. +48 (91) 326 72 00

insert_linkwww.miedzyzdrojespa.pl

Ilość miejsc: 100