Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy WRATISLAVIA od: 45zł do: 250zł

Ośrodek Wypoczynkowy WRATISLAVIA Ośrodek Wypoczynkowy WRATISLAVIA

Nasze obiekty położone są w strefie ciszy nad brzegiem malowniczego Jeziora Sławskiego, pośród sosnowych lasów Puszczy Tarnawskiej. Lasy bogate są w grzyby i jagody zaś jezioro obfituje w ryby, co w połączeniu z licznymi atrakcjami oferowanymi przez OW WRATISLAVIA stwarza znakomite warunki do aktywnego wypoczynku i rekreacji.

Jezioro Sławskie o powierzchni 817 ha to idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych – żeglarstwa i windsurfingu. Liczne trasy rowerowe wokół jeziora i do okolicznych miejscowości, przygotowane przez włodarzy gminy Sława przyciągają miłośników tej formy aktywności.

OW Wratislavia do dyspozycji swoich gości oddaje pokoje 1,2,3,5, osobowe z tarasami, z widokiem na jezioro w pensjonacie, domki kempingowe 6-8 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz 3-4 osobowe o niższym standardzie. Dla zwolenników wypoczynku w namiocie lub przyczepie kempingowej przygotowaliśmy pole biwakowe – w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora oraz komfortowy pawilon sanitarny. Naszym atutem jest znakomita kuchnia oferująca tradycyjne polskie potrawy. Szczególną atmosferę tego miejsca dopełnia bar o niepowtarzalnym klimacie, który jest miejscem spotkań i biesiad przy muzyce do późna w nocy.

Ośrodek dysponuje klimatyzowaną, w pełni wyposażoną (Flipchart z flamastrami, ekran, rzutnik wraz ze stolikiem) salę konferencyjną szczególnie nadającą się do prowadzenia szkoleń, wykładów, warsztatów i konferencji.

Wypoczywając w naszym kompleksie goście mają możliwość korzystania z przylegającej do ośrodka plaży i strzeżonego kąpieliska, mola wychodzącego wprost z ośrodka, sprzętu pływającego (kajaków, łodzi wiosłowych, rowerów wodnych, żaglówki kabinowej). Na terenie ośrodka znajduje się boisko do siatkówki, miejsce do gry w koszykówkę, wypożyczalnia rowerów i pojazdów trzy kołowych. Organizujemy również zabawy w paintball.

Oferta OW Wratislavia obejmuje: wczasy zorganizowane i indywidualne, pobyty weekendowe, kolonie, zielone szkoły, obozy sportowe, szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne i pikniki dla firm, imprezy okolicznościowe – wesela, komunie, imieniny.

Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy WRATISLAVIA

location_on Adres:

Radzyn, ul. Słoneczna 49, 67-410 Sława

woj. Lubuskie, Polska

phone 683566016

phone 501523997

insert_linkwww.wratislavia.pl

Ilość miejsc: 150