Home » Pensjonaty » Ośrodek Wypoczynkowy Wiartel od: 77zł do: 220zł

Ośrodek Wypoczynkowy Wiartel Ośrodek Wypoczynkowy Wiartel

Proponujemy aktywny wypoczynek nad jeziorem Wiartel, które znajduje się 5 km od Pisza, w sercu Puszczy Piskiej. To idealne miejsce dla miłośników natury, bogate w grzyby, jagody, borówki oraz różnoraką zwierzynę. Oferujemy doskonałe warunki do uprawiania turystyki wodnej, rowerowej i pieszej.

Wiartel to jedno z nielicznych miejsc, gdzie można cieszyć się nieskażoną przyrodą i wodą obfitującą w różnorakie gatunki ryb, takie jak węgorz, szczupak, leszcz, tołpyga i sum. Jezioro Wiartel – Przylasek jest specjalnym łowiskiem.

Nasza oferta noclegowa obejmuje 200 miejsc. Posiadamy całoroczne cztery pawilony rodzinne, apartamenty dwupoziomowe dla 6 osób, całoroczne pokoje dwuosobowe z łazienką i telewizorem oraz sezonowe domki campingowe dla 3, 4 lub 5 osób, wyposażone w łazienki (z natryskiem, WC i umywalką) oraz standardowe wyposażenie.

Na terenie naszego ośrodka znajduje się plaża i pomosty do wędkowania, wypożyczalnia sprzętu wodnego i turystycznego (rowery wodne, turystyczne, łodzie wiosłowe i kajaki), kawiarnia z salą bilardową i telewizorem, sauna, pomieszczenie do smażenia ryb dla wędkarzy, boisko sportowe oraz plac zabaw.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Wiartel

location_on Adres:

Wiartel Mały 33, 12-200 Pisz

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 874240100

phone 874240101

insert_linkwww.wiartel.pl

Ilość miejsc: 200