Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy VIVA od: 30zł do: 90zł

Ośrodek Wypoczynkowy VIVA Ośrodek Wypoczynkowy VIVA

Zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego VIVA położonego w Jantarze pomiędzy drogą Stegna – Mikoszewo, a lasem wydmowym. Sąsiedztwo z główną ulicą zapewnia bezproblemowy dojazd, a także ułatwia komunikację z pobliskimi miejscowościami (Trójmiasto, Malbork, Frombork, Elbląg) i regionami turystycznymi (Mierzeja, Żuławy i Kaszuby).

Północna część 3 hektarowego terenu przylega do pasa torów unikatowej kolejki wąskotorowej i do nadmorskiego lasu (park krajobrazowy Mierzei Wiślanej). Wytwarza to niepowtarzalną atmosferę spokoju i błogości w obcowaniu z niespotykaną przyrodą co doskonale konweniuje z nasadzeniami ośrodka (starodrzew mieszany). Rozległość terenu z rozproszoną zabudową pozwala na nieskrępowany wypoczynek zakwaterowanych Gości. Nasz nowo uruchomiony kompleks jest zespołem turystycznym powstałym w oparciu o infrastrukturę ośrodka KORAL. Przez okres ostatnich dwóch lat obiekt przeszedł gruntowną modernizację oraz remont bazy hotelowej i żywieniowej.

Do dyspozycji Gości oddaliśmy: budynek apartamentowy z pokojami o bardzo wysokim standardzie wykończenia, domki letniskowe dwupokojowe z pełnym węzłem sanitarnym w analogicznym standardzie co apartamenty, dwa pawilony wczasowe z pokojami 2, 3 i 4 – osobowymi z kompletnym węzłem sanitarnym. Ośrodek przygotowany jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych ruchowo, oferując im pokoje w pawilonach wczasowych przystosowanych do ich potrzeb. Ponadto budynki wyposażyliśmy w podjazdy dla wózków i barierki ochronne.

W Ośrodku znajduje się wiele atrakcji służących aktywnemu spędzaniu wolnego czasu, a mianowicie: dwa baseny odkryte, boisko do gry w piłkę nożną, kort do tenisa ziemnego, boiska do siatkówki i kometki. Dla lubiących piknikowe klimaty wydzieliliśmy plac pod ognisko z ławeczkami wokół, oraz miejsce do grillowania (wiata z piecem, stołami i ławkami). Ośrodek jest w pełni ogrodzony zapewniając tym samym bezpieczeństwo przebywających i bawiących się w nim dzieci. Dla zmotoryzowanych wydzieliliśmy na terenie niepłatny i niestrzeżony parking.

VIVA to doskonała baza wypoczynkowa dla turystów indywidualnych i grup zorganizowanych, w odległości kilkuset metrów od pięknej, szerokiej i piaszczystej jantarowej plaży.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy VIVA

location_on Adres:

ul. Gdańska 34, 82-107 Jantar

woj. Pomorskie, Polska

phone 601215490

phone 660581729

insert_linkwww.vivajantar.pl

Ilość miejsc: 300