Home » Domki letniskowe » Ośrodek wypoczynkowy U Krzysia od: 45zł do: 100zł

Ośrodek wypoczynkowy U Krzysia Ośrodek wypoczynkowy U Krzysia

Progi urokliwego ośrodka wypoczynkowego „U Krzysia”, leżącego w sercu Beskidów, nieprzerwanie od 1965 roku przekraczają goście z całej Polski, jak również z Europy i świata. W ciągu kilkudziesięciu lat działalności ośrodek przeszedł wiele zmian, jednak wyjątkowy urok gór, czystość tutejszego powietrza oraz uśmiech przyjaznego personelu pozostały takie same.

„U Krzysia” poczujecie się jak u siebie w domu. Z myślą o komforcie naszych gości postanowiliśmy w 2010 roku gruntownie zmodernizować ośrodek wypoczynkowy. Dzięki renowacji możemy dziś zaoferować wczasowiczom zarówno komfortowe apartamenty murowane, jak i urokliwe domki drewniane. Wszystkie wygodnie umeblowane, posiadające nowoczesne łazienki i kuchnie. Na terenie ośrodka wypoczynkowego znajduje się też kawiarnia, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, stół do ping-ponga, miejsce na grilla oraz bezpłatny parking.

Ośrodek wypoczynkowy „U Krzysia” znajduje się w malowniczej miejscowości Ustroń, między dwoma perłami Beskidu – górą Czantorią i Równicą. Rezerwując domek w naszym ośrodku wypoczynkowym, otrzymujesz wyjątkowy spokój, czyste powietrze, śpiew ptaków oraz dostęp do górskich szklaków i rzeki Wisły GRATIS!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek wypoczynkowy U Krzysia

location_on Adres:

ul. Papiernia 10, 43-450 Ustroń

woj. Śląskie, Polska

phone 338542827

phone 508011819

insert_linkwww.ukrzysia.pl

Ilość miejsc: 50