Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy Sosenka od: 30zł do: 90zł

Ośrodek Wypoczynkowy Sosenka Ośrodek Wypoczynkowy Sosenka

Ośrodek wypoczynkowy SOSENKA jest własnością Teresy i Adama Grycz. Usytuowany jest nad Jeziorem Młyńskim w Człopie wśród lasów, w pobliżu Drawieńskiego Parku Narodowego. Ośrodek oferuje 32 miejsca noclegowe w pokojach 2-i 3-osobowych z łazienkami i gwarancją pełnego wyżywienia. Staropolska kuchnia SOSENKI i dbałość o dobre samopoczucie Gości zapewnia jej stałych bywalców.

Ośrodek funkcjonuje przez cały rok. W okresie letnim udostępniona jest piaszczysta plaża i kąpielisko wyposażone w zjeżdżalnie i pomosty. Na miejscu można wypożyczyć rowery wodne, kajaki, wędkarską łódź oraz rowery. Gościom udostępniona jest sala klubowa z bufetem, kominkiem, stołami do ping-ponga i bilarda, a także siłownia. Na terenie ośrodka znajduje się również kort tenisowy. Wieczory można spędzać przy ognisku i wspólnym „grillowaniu” w specjalnie do tego przystosowanym obiekcie. Ośrodek posiada wewnętrzny, ogrodzony parking.

W ciągu całego roku ośrodek udostępniany jest na obozy treningowe, sympozja, zjazdy i konferencje. Co roku organizowany jest Sylwester, który cieszy się dużą popularnością.

SOSENKA położona w polodowcowym, pagórkowatym, zalesionym terenie, świetnym na spacery piesze i rowerowe. W Drawieńskim Parku Narodowym czekają specjalnie do tego przystosowane szlaki pieszo-rowerowe. W okresie zimowym ośrodek odwiedzany jest przez amatorów narciarstwa biegowego, a jesienią przez zaskoczonych obfitością runa zbieraczy grzybów. Na miłośników wędkarstwa czeka zasobne w ryby jezioro z dużą ilością stanowisk wędkarskich. Dla tych, którzy lubią jeść ryby, a niekoniecznie łowić ośrodek oferuje wędzenie pstrągów. Na terenie Sosenki można również ususzyć zebrane wcześniej grzyby.

W razie niepogody można skorzystać z kulturalnej i sportowej oferty pobliskich większych miejscowości: Człopy, Wałcza i Tuczna. Co roku w Człopie na przełomie lipca i sierpnia odbywają się tzw. „Dni Człopy”. W Rusinowie,10 km od Sosenki, zaprasza stadnina koni, która posiada szeroką ofertę dla początkujących i zaawansowanych sympatyków hippiki. Wakacyjnych poszukiwaczy przygód niewątpliwie usatysfakcjonują tutejsze przyrodnicze rewelacje i okolice bogate w historyczne ciekawostki (poniemieckie bunkry, cmentarzyska, zabytkowe kościółki ). Dla sympatyków dziewiczej przyrody nie zabraknie wrażeń podczas zwiedzania licznych rezerwatów przyrody i jezior (5-wokół Człopy, 21-w całej gminie). Ośrodek ma możliwość organizowania spływów kajakowych przepiękną rzeką Drawą oraz równie piękną, choć mało znaną Cieszynką.

Zdaniem stałych Gości – cisza i spokój są niepodważalnym atutem tego urokliwego miejsca.

TU NAPRAWDĘ WARTO PRZYJECHAĆ!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Sosenka

location_on Adres:

ul. Młyńska 27, 78-630 Człopa

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 672591235

phone 672591345

insert_linkwww.owsosenka.pl

Ilość miejsc: 32