Home » Agroturystyka » Ośrodek Wypoczynkowy Relaks od: 70zł do: 200zł

Ośrodek Wypoczynkowy Relaks Ośrodek Wypoczynkowy Relaks

Oferujemy tani nocleg w komfortowych domkach letniskowych, położonych w malowniczym lesie sosnowym nad urokliwym jeziorem. Nasz ośrodek znajduje się w sercu obszarów chronionych, co czyni go idealnym miejscem na relaksujący urlop, weekendowy wypad, obóz czy biwak. Jeśli odwiedzasz naszą stronę, to znaczy, że potrzebujesz chwili wytchnienia, odprężenia i czasu dla siebie, a może również dla swoich bliskich lub przyjaciół. Zbierz więc swoją rodzinę lub znajomych i przyjedźcie do nas, do najczystszych zakątków Polski.

U nas znajdziesz ciszę i spokój, oddychając powietrzem nieskażonym cywilizacją i korzystając z czystej wody jeziora. Jeśli preferujesz aktywny wypoczynek, mamy dla Ciebie sprzęt sportowo-rekreacyjny, a w okolicy czekają wytyczone szlaki turystyczne piesze, kajakowe i rowerowe. Nasz ośrodek „Relaks” położony jest w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego – największego polskiego parku przyrody. Ten region, znany jako „Zielone Płuca Polski”, jest jednym z najczystszych obszarów w kraju. Torfowiska i rozlewiska Biebrzy, które znajdują się na terenie parku, są unikatowe na skalę europejską i światową. Nasz ośrodek leży także nad jeziorem Dreństwo, którego wody są klasyfikowane jako pierwsza klasa czystości. Jest to raj dla wędkarzy i miłośników natury.

Wielu naszych klientów powraca do nas co roku. Jedni z nich przyjeżdżają, aby cieszyć się ciszą, korzystać z wody i słońca oraz delektować się wakacyjnym lenistwem. Inni, wyposażeni w wygodne buty, aparaty fotograficzne i lornetki, przyjeżdżają, aby obserwować przyrodę z bliska i delektować się jej pięknem, które nie zostało jeszcze zniszczone przez cywilizację. Niezależnie od tego, jak spędzasz swój czas u nas, nasz ośrodek zapewni Ci możliwość wyciszenia się i naładowania „akumulatorów” życiowych.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Relaks

location_on Adres:

Rybczyzna, 19-206 Rybczyzna

woj. Podlaskie, Polska

phone 862733514

phone 602138763

insert_linkwww.osrodek-relaks.pl

Ilość miejsc: 100