Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy Polonez od: 40zł do: 100zł

Ośrodek Wypoczynkowy Polonez Ośrodek Wypoczynkowy Polonez

Ośrodek Wypoczynkowy „POLONEZ” znajduje się w malowniczym miejscu nad Zalewem Koronowskim, w Pieczyskach. To idealne miejsce zarówno dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku, jak i dla tych, którzy pragną spokoju. Otoczone bogatymi lasami, wody Zalewu Koronowskiego są rajem dla grzybiarzy, wędkarzy, ptaszników i entomologów. Liczne szlaki turystyczne zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek. Jednak to przede wszystkim centrum żeglarstwa. W sezonie odbywają się tu regaty, rejsy, kursy żeglarstwa i dostępne są czartery jachtów. Oferowane są także różnorodne imprezy dla turystów, takie jak Arie operowe nad Zalewem Koronowskim „Lato Pieczyska i śpiew”, Festiwal Piosenki Żeglarskiej, Wakacyjny Festyn Rodzinny w Pieczyskach oraz Festyn Cysterski w Koronowie z inscenizacją bitwy pod Koronowem.

Warto również odwiedzić Koronowo i jego okolice, gdzie można zobaczyć wiele zabytków i miejsc o bogatej historii. Ośrodek Wypoczynkowy „POLONEZ” w Pieczyskach nad Zalewem Koronowskim zaprasza przez cały rok. Zapewniamy udany i bezpieczny wypoczynek, a także organizujemy szkolenia, spotkania rodzinne oraz integracyjne imprezy okolicznościowe, takie jak chrzty, wesela i stypy. Dysponujemy trzema salami szkoleniowymi o różnej pojemności oraz wyposażonymi w niezbędny sprzęt multimedialny. Podczas szkolenia zapewniamy serwis kawowy i profesjonalną obsługę kelnerską. Dla każdego klienta możemy stworzyć ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i życzeń.

Aby umilić wieczór i zintegrować grupę, proponujemy kolacje grillowe przy ognisku, pieczone prosiaki, piwo beczkowe oraz kolację z imprezą taneczną prowadzoną przez profesjonalnego DJ-a. W sezonie letnim zachęcamy również do udziału w rozgrywkach siatkówki plażowej, piłki nożnej oraz rejsach statkiem „Zgłowięda” po Zalewie Koronowskim. Oferujemy 130 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami i pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor, radio i telefon. Zapewniamy smaczną, domową kuchnię oraz miłą i profesjonalną obsługę. Na terenie ośrodka do dyspozycji gości jest restauracja, sklep spożywczo-przemysłowy (czynny do 22:00), ogrodzony parking oraz bezpłatny bezprzewodowy internet Wi-Fi. W okolicy ośrodka dostępne są również przystań jachtowa, plaża, kąpielisko strzeżone, wypożyczalnia sprzętu wodnego, pomosty, boisko siatkówki plażowej oraz promenada z wieloma punktami gastronomicznymi. Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Polonez

location_on Adres:

ul. Okoniowa 3, 86-010 Koronowo

woj. Kujawsko-pomorskie, Polska

phone 523827477

phone 503008398

insert_linkwww.owpolonez.pl

Ilość miejsc: 130