Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy Jeziorak od: 28zł do: 255zł

Ośrodek Wypoczynkowy Jeziorak Ośrodek Wypoczynkowy Jeziorak

Ośrodek Wypoczynkowy DiM „Jeziorak” jest położony w województwie lubuskim w odległości około 15 km od Międzyrzecza na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego nad jeziorem Szarcz Duży. Powstał w 1989 roku i zajmuje 35.000 m2 gruntu o różnym stopniu zalesienia i pofałdowania. Cały teren Ośrodka jest ogrodzony i dozorowany. Dla pojazdów samochodowych gości wydzielono odrębne miejsce do parkowania.

Naszym Klientom Oferujemy 200 miejsc noclegowych w:

Domkach campingowych typu Brda 6 osobowych. W domku znajduje się łazienka, kuchnia, dwie sypialnie z czterema tapczanami, pokój dzienny z wersalką dwuosobową oraz taras. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę dwupalnikową, czajnik, lodówkę, naczynia. Powierzchnia domku ok. 50 m2.
Pokojach 4 osobowych. W pokoju znajduję się łazienka i aneks kuchenny. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę dwupalnikową, czajnik, lodówkę, naczynia, powierzchnia pokoju 30 m2.
Pokojach 2 osobowych. W pokoju znajduję się łazienka i aneks kuchenny. Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę dwupalnikową, czajnik, lodówkę, naczynia. Powierzchnia pokoju 15 m2.
Pokojach Lux z łazienką i aneksem kuchennym. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę oraz czajnik, brak kuchenki.
Pokojach motelowych 2 osobowych z łazienką, balkon.

Dysponujemy stanowiskami do ustawienia przyczep campingowych z przyłączem energetycznym. Do dyspozycji ogólnodostępne natryski i wc oraz stanowisko do mycia naczyń i urządzeń. Dodatkowo wydzielono stanowisko do mycia i czyszczenia ryb.

Miejsce do ustawienia 100 namiotów z możliwością przyłącza energii elektrycznej. Do dyspozycji ogólnodostępne natryski i wc oraz stanowisko do mycia naczyń i urządzeń. Dodatkowo wydzielono stanowisko do mycia i czyszczenia ryb.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Jeziorak

location_on Adres:

ul. Wybudowanie 12, 66-330 Pszczew

woj. Lubuskie, Polska

phone tel. +48 (95) 749 12 78, +48 517 210 907

phone tel. +48 (95) 749 12 78, +48 517 210 907

insert_linkwww.agro-wypoczynek.com.pl

Ilość miejsc: 200