Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowy Jaszczurka od: 120zł do: 150zł

Ośrodek Wypoczynkowy Jaszczurka Ośrodek Wypoczynkowy Jaszczurka

Ośrodek Wypoczynkowy Jaszczurka oferuje różne rodzaje zakwaterowania. Posiadamy drewniane domki, które są idealne dla 4 osób. Domek składa się z sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami, pokoju z aneksem kuchennym z jednym podwójnym łóżkiem i jednym pojedynczym łóżkiem, łazienki z prysznicem, telewizora, radia, internetu, tarasu, mebli ogrodowych, grilla i leżaków. Można również zaparkować samochód przy domku i zabrać swoje zwierzątko. Nie ma dodatkowych opłat za prąd i parking. Cena za domek wynosi 150 złotych za dobę, plus opłata klimatyczna.

Oferujemy również apartament na parterze. Jest to murowany, całoroczny apartament, który jest ogrzewany. Składa się on z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, dużej łazienki z prysznicem, telewizora, radia, internetu, dużego tarasu. Można zaparkować samochód przy apartamencie i zabrać zwierzątko. Nie ma dodatkowych opłat za prąd i parking. Apartament numer 8 posiada również kominek. Cena za apartament wynosi 160 złotych za dobę, plus opłata klimatyczna.

Na piętrze również mamy murowany, całoroczny apartament. Składa się on z sypialni z balkonem, dużej łazienki z prysznicem, salonu z aneksem kuchennym i tarasem. Na antresoli są dwa miejsca do spania. Apartament ten również posiada telewizor, radio, internet. Można zaparkować samochód przy apartamencie i zabrać zwierzątko. Nie ma dodatkowych opłat za prąd i parking. Cena za apartament wynosi 160 złotych za dobę, plus opłata klimatyczna.

Dodatkowo, posiadamy własną bazę sprzętu turystycznego, takiego jak rowery wodne, kajaki, łodzie, rowery górskie, łódź żaglowa kabinowa dla 4 osób z silnikiem oraz katamaran. Dla naszych gości organizujemy również spływy kajakowe rzeką Wdą oraz wycieczki rowerowe szlakiem dziewięciu jezior, takich jak Jezioro Święte, Jezioro Długie, Jezioro Jelonek, Jezioro Kochanka i wiele innych.

Jeśli chodzi o wyżywienie, istnieje możliwość skorzystania z baru na plaży, gdzie serwujemy grill, obiady, napoje, lody i piwo. Bar jest czynny od 12 do 22.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowy Jaszczurka

location_on Adres:

ul. Turystyczna 3, 83-241 Ocypel

woj. , Polska

phone 585823890

phone 608523230

insert_linkwww.ow-jaszczurka.com.pl

Ilość miejsc: 40