Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy Radiola od: 30zł do: 100zł

Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy Radiola Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy Radiola

Ośrodek „Radiola” znajduje się w malowniczym regionie Beskidu Śląskiego, będącym idealnym miejscem dla osób poszukujących kameralnego wypoczynku. Położony w sercu tego regionu, ośrodek jest doskonałą bazą do uprawiania turystyki pieszej oraz sportów górskich, ze względu na swoją bliskość do popularnych szlaków turystycznych, takich jak Beskidek, Soszów i Stożek, a także do wyciągów narciarskich.

Wisła, nazywana często Perłą Beskidu Śląskiego, jest otoczona pasmami górskimi i beskidzkimi lasami, co sprawia, że jest to niezwykle malownicze miejsce. Rezerwat przyrody na Baraniej Górze jest znany z bogactwa starodrzewu oraz obecności takich gatunków jak głuszec i jeleń. Natomiast na Górze Tuł, w rezerwacie przyrody, można podziwiać storczyki, lilie złotogłowe oraz kosaćce syberyjskie.

Ośrodek „Radiola” oferuje swoim gościom 4 pokoje czteroosobowe i 7 pokoi dwuosobowych. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, aneks kuchenny oraz łazienkę. Goście mają również dostęp do salki telewizyjnej, tarasu z kominkiem oraz basenu letniego dla dzieci. Na terenie ośrodka znajduje się również bezpłatny parking.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług i spędzenia niezapomnianego czasu w Ośrodku „Radiola”!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy Radiola

location_on Adres:

ul. Niemca 4a, 43-460 Wisła

woj. Śląskie, Polska

phone 691981861

phone 691981861

insert_linkwww.radio.katowice.pl

Ilość miejsc: 30