Home » Sanatoria » Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Włókniarz od: 60zł do: 80zł

Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Włókniarz Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Włókniarz

Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny WŁÓKNIARZ jest znany ze swojego przepięknego położenia na najwyższym klifowym wybrzeżu w Ustce. Oferujemy teren leśny o powierzchni 1 ha, który bezpośrednio graniczy z morzem i posiada własne wyjście na plażę. Dodatkowo, w pobliżu znajduje się Słowiński Park Narodowy. Takie połączenie morza i lasu stwarza doskonały mikroklimat, idealny do różnych form aktywnego spędzania wakacji. Nasza szeroka i piaszczysta plaża oraz piękno krajobrazu zachęcają do czynnego wypoczynku przez cały rok.

W naszym ośrodku organizujemy różne formy wypoczynku, takie jak wczasy rehabilitacyjne, wypoczynek weekendowy, wczasy dla gości indywidualnych i grup zorganizowanych, zielone szkoły, kolonie, kursokonferencje, szkolenia, narady oraz obozy sportowe.

Nasz ośrodek posiada wiele udogodnień, takich jak bilard, mini siatkówka, stół do tenisa, kawiarnia, stołówka, bezpośrednie zejście na plażę, grill, ognisko, parking oraz telefon w recepcji. Dodatkowo, mamy do dyspozycji salę konferencyjną (mieszczącą 80 osób z wyposażeniem AV) oraz salę bankietową (również na 80 osób). Odległość od basenu wynosi 1500 m, a od stadniny koni – 3000 m.

Serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Włókniarz

location_on Adres:

ul. Wczasowa 15, 76-270 Ustka

woj. Pomorskie, Polska

phone 598144424

phone 727540007

insert_linkwww.wlokniarz.afr.pl

Ilość miejsc: 220