Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wczasowy Słowiniec Ustka od: 20zł do: 160zł

Ośrodek Wczasowy Słowiniec Ustka Ośrodek Wczasowy Słowiniec Ustka

Ośrodek Wczasowy Słowiniec znajduje się w Orzechowie, zaledwie 3 km od Ustki. Położony jest zaledwie 700 m od niezatłoczonej, piaszczystej plaży. Domki w ośrodku są usytuowane na dużym terenie parkowo-leśnym, który jest starannie zagospodarowany. Wokół ośrodka rozciągają się piękne lasy sosnowe oraz malownicze wydmy nadmorskie. To idealne miejsce dla osób pragnących kontaktu z naturą, odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku i cieszenia się urokiem otaczającego środowiska.

W naszej ofercie posiadamy domki campingowe o różnej wielkości, od 2 do 5 osób, wszystkie wyposażone w węzeł sanitarny. Dodatkowo, w ośrodku znajduje się własna stołówka, w której oferujemy domowe, całodzienne wyżywienie.

Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji. Mogą Państwo skorzystać z kawiarni, ogródka gastronomicznego, sali kominkowej, a także z boisk sportowych, na których można uprawiać plażową piłkę siatkową, koszykówkę czy kometkę. Dla dzieci mamy także urządzenia zabawowe.

Dla chętnych oferujemy możliwość korzystania z rowerów, ponieważ w okolicy znajdują się liczne trasy rowerowe i szlaki turystyczne. Można również skorzystać z pobliskiej stadniny koni, gdzie można nauczyć się jazdy konnej, wybrać się na przejażdżki lub nawet przejażdżkę bryczką.

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Wczasowego Słowiniec!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wczasowy Słowiniec Ustka

location_on Adres:

Zapadłe 1a, 76-270 Ustka

woj. Pomorskie, Polska

phone 598144955

phone 532494410

insert_linkwww.slowiniec.ustka.pl

Ilość miejsc: 70