Home » Campingi » Ośrodek Wczasowy Słowiniec od: 20zł do: 40zł

Ośrodek Wczasowy Słowiniec Ośrodek Wczasowy Słowiniec

Malowniczo położony ośrodek wczasowy z domkami campingowymi znajduje się w Orzechowie, 3 km od Ustki; 700 m od nie zatłoczonej, piaszczystej plaży. Domki zlokalizowane są na dobrze zagospodarowanym, dużym terenie parkowo-leśnym. Ośrodek otaczają lasy sosnowe i malownicze wydmy nadmorskie. To prawdziwy raj dla ludzi ceniących kontakt z naturą, wypoczynek z dala od zgiełku i pełne uroku otoczenie.

Oferujemy domki campingowe 2,3,4 i 5-cio osobowe z węzłem sanitarnym. Na miejscu we własnej stołówce proponujemy domowe, całodzienne wyżywienie. Do dyspozycji gości kawiarnia, ogródek gastronomiczny, sala kominkowa, grill rodzinny, boiska sportowe (do plażowej piłki siatkowej, koszykówki, kometki) i urządzenia zabawowe dla dzieci.

Chętnym proponujemy korzystanie z rowerów (w pobliżu znajdują się trasy rowerowe, szlaki turystyczne) i stadniny koni (nauka, wyjazdy w teren oraz przejażdżki, również bryczką). Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem (posiadamy koncesję na działalność w zakresie organizacji imprez turystycznych). Współpracujemy z wieloma kontrahentami z całej Polski. Nasza współpraca układa się dobrze zarówno z zakładami pracy jak i biurami turystycznymi czy związkami i klubami sportowymi. Zakres proponowanych przez nas usług jest różnorodny, dostosowany dla potrzeb zamawiającego.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wczasowy Słowiniec

location_on Adres:

Ustka, 76-270 Ustka

woj. Pomorskie, Polska

phone 602128153

phone 598144955

insert_linkwww.slowiniec.ustka.pl

Ilość miejsc: 100