Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wczasowy Regina Zapała od: 60zł do: 100zł

Ośrodek Wczasowy Regina Zapała Ośrodek Wczasowy Regina Zapała

Nasz ośrodek dysponuje domkami wolnostojącymi położonymi na pięknym zadrzewionym terenie. Do Państwa dyspozycji jest parking oraz wiata, gdzie można spędzić wieczory przy grillu.

Ośrodek oferuje 100 miejsc noclegowych latem oraz 44 miejsc zimą. Mamy różne rodzaje domków, takie jak domek 12 osobowy z 2 toaletami oraz natryskiem, domek 10 osobowy z toaletą i natryskiem, domek 9 osobowy z toaletą i natryskiem, domek 8 osobowy z toaletą i natryskiem oraz domek 5 osobowy z toaletą i umywalką.

W odległości około 2 km od ośrodka znajduje się stacja narciarska „Ski-Koninki” z parkingiem na ponad 200 aut oddalonym 100 m od dolnej stacji kolei.

Do dyspozycji narciarzy oddano 4 trasy zjazdowe o łącznej długości 2350 m, wytyczone na pięknych terenach Gorczańskiego Parku Narodowego. Różnorodny stopień trudności tras powoduje, że radość z jazdy odnajdują tu zarówno doświadczeni, jak i początkujący narciarze i snowboardziści.

Opieka GOPR-u gwarantuje bezpieczeństwo i przyjemność zjazdów. Do Państwa dyspozycji jest również wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz punkt gastronomiczny na stoku.

W okolicy odnaleźć można wiele atrakcji, które nie pozwolą się nudzić. W Porębie Wielkiej znajduje się Muzeum Biograficzne Władysława Orkana (Orkanówka, Dom Władysława Orkana), przechowujące pamiątki związane z pisarzem Władysławem Orkanem oraz park podworski Wodzickich – zabytkowy zespół parkowy administrowany przez Gorczański Park Narodowy.

Miejscowość leżąca u podnóża Tobołowa (957 m n.p.m.) jest też doskonałą bazą wypadową w Gorce. Z Koninek wiodą dwa szlaki (niebieski i zielony) na Turbacz.

Ciekawą atrakcją jest też obserwatorium astronomiczne na Suhorze (1000 m n.p.m.) należące do Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Na jego lokalizację wybrano ten właśnie szczyt ze względu na czyste powietrze i brak w pobliżu większych miejscowości.

Zapraszamy Serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wczasowy Regina Zapała

location_on Adres:

Poręba Wielka 318, 34-735 Niedźwiedź

woj. Małopolskie, Polska

phone 183317142

phone 183317142

insert_linkwww.koninki.beskidy.pl

Ilość miejsc: 100