Home » Domki letniskowe » Ośrodek Wczasowy Ewa od: 43zł do: 70zł

Ośrodek Wczasowy Ewa Ośrodek Wczasowy Ewa

Ośrodek Wczesny „EWA” znajduje się w centrum Łeby, zaledwie 900 metrów od morza. Oferujemy różne rodzaje pokoi, od jednoosobowych do pięcioosobowych, a także pokoje typu studio z dostawkami hotelowymi. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny. W każdym pokoju znajduje się telewizja kablowa z 35 programami oraz sprzęt plażowy, takie jak koce, parawany i leżaki.

Nasi goście mają również dostęp do świetlicy z telewizją satelitarną, sali do tenisa stołowego oraz biblioteki. Mogą sami zdecydować, czy chcą korzystać z wyżywienia, czy też wolą jeść na mieście. Oferujemy wypoczynek przez cały rok dla rodzin i grup zorganizowanych. Zapewniamy również usługi profilaktyczno-turystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizujemy także imprezy okolicznościowe oraz obsługujemy konferencje i szkolenia. Naszym celem jest zapewnienie Państwu wspaniałego wypoczynku i niezapomnianych wspomnień.

W ośrodku znajduje się również gabinet zdrojowy, gdzie za niewielką opłatą można skorzystać z różnych zabiegów odnowy biologicznej. Oferujemy okłady z błota Morza Martwego, masaż na łóżku „Ceragem”, masaż na fotelu rolkowym, profilaktykę i rekreację dla zmęczonych stawów, pielęgnację suchej i łuszczycowej skóry, pielęgnację płytki paznokciowej oraz zabiegi aromaterapii.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Wczasowy Ewa

location_on Adres:

ul. Łąkowa 17, 84-360 Łeba

woj. Pomorskie, Polska

phone 598661145

phone 598661145

insert_linkwww.owewa.wlebie.pl

Ilość miejsc: 100